Wpis z mikrobloga

Ktoś się orientuje czy da się zakupić 1 raz obligacje bez wizyty w oddziale? Mam konto iPKO założone przez apkę na tel., potwierdzone i aktywowane. Jak chcę wejść przez tę metodę logowania to wrzuca mi informację "Nie możesz założyć konta w serwisie obligacyjnym
Odwiedź nasz dowolny oddział i potwierdź swoją tożsamość."

@EkspertPKO czy obejdzie się bez wizyty w oddziale?

#obligacje
  • 6
@yegor-yan: Trzeba chyba iść osobiście od jesieni zeszłego roku. Zdecydowanie idź do biura maklerskiego. W zwykłym oddziale nawet nie wiedzą co to jest obligacja - serio. Byłem w oddziale i zrobili wielkie oczy. Ja nie wiem jak oni tam szkolą ludzi.
@yegor-yan: A jak chcesz zupełnie obnażyć wiedzę pracownika to spytaj o IKE-Obligacje. To jedyne co usłyszałem "Pan Paweł jest na urlopie, proszę przyjść za dwa tygodnie, a najlepiej iść do biura maklerskiego, bo ja nie wiem co to jest" :P
@yegor-yan i jak, udało się? Mam podobny problem, ale w oddziale już byłem i tożsamość potwierdzona.

@EkspertPKO czy coś jeszcze powinienem zrobić po wizycie w oddziale i potwierdzeniu danych?
Nawet ankietę MIFID wypełniłem, ale nic nie dało ( ͡° ʖ̯ ͡°) z poziomu apki nie widzę opcji kupna, a przez stronę dostaję info, że muszę potwierdzić dane.