Wpis z mikrobloga

A dzien dobry, przypominam, bo warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś chciałby spróbować terapii ekstraktem do waporyzacji lub olejami z THC, to do końca czerwca pierwsza wizyta za 50 zł( ͡º ͜ʖ͡º) można zarejestrować się pod numerem 721-156-037

Wizyta przebiega osobiście w klinice lub w formie teleporady

Olej i ekstrakt 80% THC do wykupienia w aptece we Wrocławiu, ale istnieje możliwość dostawy do dużych miast w Polsce

Przy okazji zapraszam na moją grupę i na fb Cannateka. Znajdziecie tam tam treści recept, wskazania, ceny itd.

#wroclaw #marihuana #medycznamarihuana #cannateka #promocje
naughty_soul - A dzien dobry, przypominam, bo warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Jeśli ktoś chciałby...

źródło: comment_1653452206VCP8h5QLH14jTrWmlsPhrJ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@naughty_soul: Tak się zastanawiam.... bo ja używam aurory 0,1g dziennie i pytanie czy jestem w stanie odmierzyć proporcjonalnie taką ilość oleju, no i czy ekonomicznie to wyjdzie podobnie
  • Odpowiedz
@przegrywka01: ciężko zmierzyć proporcjonalnie inna formę przyjmowania thc, raczej dawka dobrana indywidualnie, choćby ze względu np. Na ilośc wchlaninej substancji, w oleju dużo wyższa niż przy paleniu suszu.

@krokof: Ekstrakt i olej z suszu Aurory, ale nawet dla stałych pacjentow nie było różnicy między jedna a druga odmiana, w analizie wyniki wychodzą podobnie, przede wszystkim chodzi o poziom stężenia THC
  • Odpowiedz