Wpis z mikrobloga

Świadek który miał podwazyc cała obronę Amer zakończył właśnie zeznania J. Howell

I wiecie co zeznała? Ze nie widziała, żeby Depp pił czy ćpał. To istotne, bo to pierwszy świadek, który tak zeznał. Wiedziałam, ze coś jest nie tak xd

I co jeszcze?
A No zeznała, ze widziała maila jak siostra Amber przeprasza kogoś.

I tyle xddd
Tak, to ten świadek, który według wykopkow miał podwazyc cała obronę xdd

A wczorajszy psychiatra został potwierdzony jako biegły sądowy w tym procesie. Sąd przyjął go jako biegłego, wiec jego zeznania maja najwyższa wartość. Nie ma znaczenia, ze Depp nie zgodził się na przesłuchanie.

Macie jeszcze jakiś świadków?
Jak dobrze pójdzie to Depp udowodni, ze nie opuściła deski w kiblu.

A deklaracja, która Jennifer miała rzekomo zlozyc okazała się wielkim fejkiem. Nie ma tego w dokumentach sądowych i nie zeznawała o tym. Independent i inne media już okolo 5 dni temu pisały, ze deklaracja nie jest dowodem w sprawie i nie jest nawet prawdziwa. Okazało się prawda. Szanuje napracowanko przy tym fake newsie.

#swiat #procesdeppa #johnnydepp
podomka - Świadek który miał podwazyc cała obronę Amer zakończył właśnie zeznania J. ...

źródło: comment_1653428314ciaYiwoWbQwWOsUvNVie4N.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@namotim_: Nie oglądałeś zeznań i wymyśliłeś bzdury. Dałeś się nabrać na fake newsa. Wyzej masz wytłumaczenie. Świadek o niczym takim nie zeznawał. Pisze post o tym fake newsie, a jakiś dzban mi mówi, ze świadek o tym zeznał xdddd jak właśnie napisałam, ze nie zeznał. Macki opadły
  • Odpowiedz
  • 0
@namotim_: Hahaha, No tak było xd nie ma to jak wymyślić sobie zeznania. To był fake news, czaisz? To nie był nawet dokument sądowy, a świadek niczego takiego nie zeznał.
  • Odpowiedz
  • 0
@namotim_: Bo nie złożyła xd masz wyzej wyjasnione, ze ta deklaracja nie była nigdy dokumentem sądowym xdddd ja jebei. To nigdy nie zostało dopuszczone jako dowod sądowy. Ty potrafisz czytać? Xd
  • Odpowiedz