Wpis z mikrobloga

nwm czy komus sie bedzie chcialo to czytac ale uracze was historia kumpla sebka z mojego osiedla. ogolnie staty ma slabe, 165, twarz typowo sebiczna ale wiadomo ze karyny i seby to hermetyczne srodowisko, i tam nawet tacy maja jakies szanse, mimo to p0lka to p0lka i gdy seba siedzial w poprawczaku miedzy przepustkami (17lvl) to jego karyna zdradzila go z 3 roznymi alfa sebami, szkoda mi go bylo strasznie bo dobry ziomek, myslalem ze kopnie ja w dupe i tyle ale zdecydowal sie dac jej 2 szanse i nie zerwal XD? ona ofc bez wyrzutow sumienia, "no sory Sebuś tak wyszlo"

ja #!$%@?, myslalem ze na osiedlach mimo patologii to wszystko dziala troche "lepiej" ale jednak wszedzie jest #!$%@?

dodam ze ostrzegalem go przed ta baba bo byla glupia jak but nawet jak na realia betowych cichych domów i wielkiej płyty ale mnie nie posluchal

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #cuckold #przegryw #blackpill #p0lka #seba
  • 4
  • Odpowiedz
@maczetaskarpeta: ja to low tier normikiem jestem, morda niewyjsciowa ale skille spoleczne dobre, przyjaznia tez bym tego nie nazwał, seba wychdozi ze mna jak inne seby sa czyms zajete itp a ja tez z jakichs problemow bym mu sie nigdy nie zwierzyl bo by mnie wysmial
  • Odpowiedz