Wpis z mikrobloga

Tak sobie oglądam te vlogi po 5-7 latach i słabo się zestarzały. Mam nadzieję, że ten gościu wyrósł z korwinizmu. Czekałem tylko aż w jakimś filmie stwierdzi, że w Białorusi jest większa wolność niż w UE( ͡° ͜ʖ ͡°) ale bezpośrednio tego nigdy nie powiedział. Z drugiej jednak strony wiedza historyczna i obiektywność wobec zwykłych ludzi na dużo wyższym poziomie niż u takiego fazy, którego teraz po 5 latach nie mogę słuchać dłużej niż 30 sekund żeby się za głowę nie złapać (anty-comunistiko w Kostaryce np. xD)
#rosja #pater #ukraina #wojna #przezswiatnafazie
Jrv20 - Tak sobie oglądam te vlogi po 5-7 latach i słabo się zestarzały. Mam nadzieję...

źródło: comment_1653411117K4kjoM7KpKg9YqnICexpiH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Jrv20: ale trzeba mu oddać, że pokazał (przynajmniej mi) prawdziwą rosję, jaki tam jest chlew i jak ruscy traktują zachód (mimo, że chyba chciał pokazać coś innego ;) )
  • Odpowiedz
@size: myślę, że chciał pokazać w rosji tą dzikość, "wolność" i niezależność, ale nie jako zaletę tego kraju, a stan faktyczny. Dodatkowo pokazał też jak bardzo ruscy są ograniczeni mentalnie; też raczej świadomie.
Z perspektywy czasu to jest naprawdę niezły dokument. Pomijając rześkie poranki i pranie gaci w rzece ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jrv20: Widzę, że nie tylko ja zaczęłam ostatnio oglądać te vlogi od nowa xD Pierwszy sezon był najlepszy, potem równia pochyła niestety, jakiś taki nudny i wulgarny się zrobił. Jego wychwalanie RoSSji jako krainy mlekiem i miodem płynącej bo tu wszystko wolno i państwo się nie czepia to wielkie iks de.
  • Odpowiedz
@Jrv20: Jak chcesz zobaczyć jak się żyje w Rosji, to polecam również Marian w swiecie - wg mnie pokazuje w inny sposób, może rzadziej wśród ludzi, ale sam w sobie vlog świetny w obu sezonach w Rosji
  • Odpowiedz