Wpis z mikrobloga

@mistejk: no masz spekulacje że za tyle i tyle mógłbyś kupić tyle i tyle. Możesz jedynie sprzedać ten zakład Revolutowi z powrotem licząc że coś zyskasz uwzględniając prowizję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@silverhand1: Spekulowac to może Buffet, na revolucie można się co najwyżej dać wyleszczyć. Albo zarobić fartem. Ale pomijając semantykę to się zgadza, przy czym w swojej odpowiedzi zupełnie pominąłeś sens pytania. Wykopowy shitpost <3

@mistejk
Od zamknięcia pozycji revo też pobiera 2,5%? Normalni maklerzy pobierają prowizje tylko za otwarcie prowizji. Jak nie potrafisz nawet tego sprawdzić, to dla swojego dobra, nie inwestuj.
  • Odpowiedz
na Revo masz kryptowaluty. Źródło: prowadzę z nimi rozmowy osobiście. To, że nie możesz ich przenieść itp. daje wrażenie, że to CFD ale są to faktycznie krypto. To samo tyczy się akcji w Revo.


@kalkulatorgieldowy: no lol, nope.

Uwaga, dwa koncepty:

- własność w sensie prawnym - prawo uznaje, że jesteś właścicielem.
- własność w sensie ekonomicznym - masz możliwość zrobienia z dobrem tego, co przysługuje właścicielowi prawnemu z rzeczą którą
  • Odpowiedz
@mistejk:
Tak, trzeba zarobić 5% żeby wyjść na zero.
Ale jakie znaczenie ma 5% skoro zyski będą 200%, 300% a może nawet więcej? Tak mi odpowiedział mój wujek, który wchodził w to pół roku temu, na moje pytanie o ten procent.
Wujek już nie spekuluje, i też nie chce o tym gadać
  • Odpowiedz
@niki_niki: w przypadku akcji częściowych nie są to faktyczne akcje.

@Filipterka25: jesteś właścicielem akcji. Możesz nawet uczestniczyć w walnych zgromadzeniach akcjonariuszy. Moje informacje bazowane są na bezpośrednich rozmowach z Revo, nie supportem tylko osobami odpowiedzialnymi za krypto i giełdę.
Revolut jest frontem natomiast operacje giełdowe przeprowadzane są już przez regulowany przez SEC DriveWealth LLC oraz SAY Technologies, który pośredniczy przy akcjach związanych z wykonywaniem praw od posiadanych akcji.

@silverhand1:
  • Odpowiedz