Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wurzel: Czyli rozumiem że skoro już jest na stracie to powinien zamykać? Na shortach też na początku był na stracie, nawet coś mówił że już miał redukować short na monero jak wywaliło w górę. Mimo to wygranko byli jego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@proszeprzestan: lol, daleko mi do takiej osoby, za jaką mnie uważasz. I w sumie mam takie samo podejście jak ty do większości wpisów na tym tagu, za każdym razem jak BTC spada, tak więc rozumiem twoje oburzenie.

Ok ,może źle sie wyraziłem, nie nieguję wiedzy zaorskiego, ale po prostu chciałem zwrócić uwagę na dwie rzeczy: 1.zaorski też się mylił w przeszłości. 2. Po tej całej sytuacji z Luną mówiła o nim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@le_banana: Myślę że ma wystarczający kapitał żeby dokładać bez likwidacji, a w razie czego zamknie 'ograniczając' straty. Oczywiście na papierze, bo wiemy jak było z ropą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@le_banana: przed luna zarobilem w 2020 ze 100k do 1,3mln w 6 dni na dzwigni 1:8 na zywo .. jest live z tego , potem złoto short od 2060, potem cyberpunk i potem runy policz sobie .. mowie tez o porazkach masz mojego runa z lipca 2021 jako jedyny pokazuje straty i zyski a czepianie sie tego ze akurat mam same zyski bo tak jest :) to co ja mam zrobic
  • Odpowiedz
@le_banana: to ze media mówia jak zarobie to tak jest zawsze, wygranych sie nie rozlicza, pamietaj tez ze sam poinformowałem o swoim bankructwie jakbym tego nie napisał to nawet byś sie nie dowiedział a jest to spójne z moją zasadą że o porażkach trzeba mówić bo to szybko oczyszcza umysł. Poza tym wejdz na zooma teraz mam strate na nasdaqu około 2mln i dokładam do pozycji. Mi sie wydaje ze sobie
  • Odpowiedz
@rafalzaorski: O proszę, jesteś ponad 4 lata na wykopie, a ja nawet o tym nie wiedziałem :)

Chyba nadal się nie zrozumieliśmy. Co do punktu pierwszego, to w zasadzie mi tylko potwierdziłeś to co napisałem, czyli że też czasami się mylisz. Ale na drodze do bogactwa pojawiają się również porażki, tak więc jest to w pełni zrozumiałe :) Co do punktu drugiego, to chodziło mi tylko i wyłącznie o media, tv,
  • Odpowiedz
to co ja mam zrobic ? specjalnie stracić zeby zadowolić twoje pragnienie wyżycia się ? :) lol


@rafalzaorski: Co do tego, to piję do mediów, nie do ciebie. Po prostu irytują mnie clickbaitowe nagłówki i może nieco ta moja irytacja przełożyła sie na mój pierwszy wpis. Gdyby tak było w drugą stronę, i bym widział krzykliwe nagłówki na YT w momencie, kiedy byś wtopił, uwierz mi, że tak samo by mnie
  • Odpowiedz