Wpis z mikrobloga

#gielda

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli KDPW. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tym kręceniu przez dwa dni kasą z KDPW powiedzieć. Gazety niegiełdowe też przestał czytać bo miał ból dupy, że o giełdzie polskiej ani aferach w KDPW nic się nie pisze.

On się tym D+2 jara bardziej niż prowizją u brokera. #!$%@?. Jakby mu te dwa dni robocze między realizacją straty a teoretyczną (teoretyczną, ponieważ zawsze, ale to ZAWSZE stara się odegrać co kończy się dwojako: albo #!$%@? i kolejną stratą, albo sromotnym #!$%@? na lewarowanych i zerowaniem depozytu) możliwością wypłaty smętnych resztek majątek zarobił na oprocentowanym na 0,0001% koncie oszczędnościowym.

Przez jakiś czas nawet pisał (razem z takim grubym knurem z jakiegoś Podlasia) do gazet, prokuratury i ministrów wszelakich o te D+2. Liczył ile to może KDPW zarabiać na kasie przetrzymanej od polskich inwestorów, ile to 500+ wychodzi, jakimi to limuzynami się KDPW wozi no ja #!$%@?ę.

Aż się KDPW #!$%@?ło, pozwało starego, tam go w sądzie spacyfikowali i kazali zabulić za naruszenie dobrego imienia szanownej KDPW jakieś pięć koła plus koszty procesu.

Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec **ił na przekupne sądy, KDPW, Zbyszka (akurat Zbysio kupił lepsze auto, i stary uważał że Zbysio wszedł w konszachty z KDPW) i w ogóle cały świat. Z jego *****enia wynikało, że KDPW jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za szurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też ten hajs na akcje, CFD-ki, certyfikaty Turbo, czy abo za Bloomberga i dostawał strasznego bólu dupy, ile on by mógł np. LPP za te niespełna dziesięć kafli kupić (niekiedy jedną akcję).

Po klęsce na sali sądowej rozpoczął partyzantkę internetową anty-KDPW. Razem z jednym wujkiem co przepowiada koniec świata co dwa tygodnie to takie teorie snują że ja #!$%@?ę, może kiedyś opiszę, może nie.

#pastaogildzie

Poprzednie części:

pierwsza: https://www.wykop.pl/wpis/65660107/gielda-pastaogildzie-lt-to-czarnolistuj-moj-stary-/
druga: https://www.wykop.pl/wpis/65685985/siedlismy-przed-komputerem-o-8-50-stary-zaczal-sie/