Wpis z mikrobloga

Widzę, że zwołujecie się żeby wykopać ten artykuł o dogecoin na główną. Dlaczego takie akcje nie są banowane? Ile razy wychodziły smaczki, że ludzie na innych forach się zwoływali żeby coś weszło na główną i znalezisko leciało z głównej a w tym przypadku zero reakcji.

@m__b co o tym sądzisz?

#dogecoin
  • 10
  • Odpowiedz
@megoff:

tym bardziej, że wypokowe skrzykiwanie się zazwyczaj kończy się w ten sposób


XDXDXD OMÓJBOŻE ZDJĘCIE TAKIE ŚMIESZNE XDXDXD

Wykopki znalazły m.in. właściciela aparatu, jakiejś teczki, ostatnio skradziony samochód, zbierają się tłumnie na wykopparty i wykoppiwie... ale co tam, wklejmy zdjęcie jednej sytuacji sprzed kilku lat i poheheszukjmy.
  • Odpowiedz
@rss: wiem, sama bujam na te wykoppiwa i wykopparty we Wrocławiu, to nie zmienia faktu, że mam dystans do siebie i potrafię się pozbijać z naszych aktywności.
  • Odpowiedz
@megoff: ale to się robi nudne. Ja wiem, że to stary stereotyp itp., ale tą fotkę widzę na Wykopie niemal codziennie. :/
  • Odpowiedz
@rss: tak bywa z klasykami, to jak Bon Jovi w radio, jak Znachor w listopadzie, jak spadające liście z drzew jesienią. Nie hejtuję wypoku, zdaję sobie sprawę z tego jak działa ta społeczność, ot mirkuję sobie nocą, bo mam mało roboty w pracy. Wybacz mi tę zniewagę o Panie, już wracam do kuchni.
  • Odpowiedz