Wpis z mikrobloga

@Headcrab_B: tak, nie rób z siebie ofiary i zaufaj mi na słowo, że nie chciałbyś być osobą LGBT+ w Polsce. Mamy przekichane przez ludzi takich jak ty, którzy hehe tylko niewinnie coś sugerują, a jak są złapani za rękę to muszą zapytać kolegów na wypoku czy zrobili coś złego, bo oni to w sumie nie wiedzą co.
  • Odpowiedz
@Headcrab_B: zawsze mnie fascynowało ile trudu, pisanego tekstu, godzin fikołków intelektualnych i miałkich, nijakich argumentów jest w stanie wyprodukować prawak byle tylko "obronić" swojego stanowiska, że on to jednak lubi sobie poobrażać gejów i to jest okej xD hatfu na takich, dla was to w pewnym sensie forma zabawy, nieetycznej ale zabawy, tak jak dla dzieci gnębiących słabszego dzieciaka w szkole, ale dla wielu to zmarnowane życie przez: lęk, nieakceptację, depresję,
  • Odpowiedz
@Headcrab_B Na tyle, na ile znam twórczość wypowiadających się tutaj, to żaden nie jest z mojej strony barykady, wprost przeciwnie.

Jeśli dla ciebie każdy, kto po prostu nie popiera zabijania gejów, jest lewakiem (a to wnioskuję po tagu bekazlewactwa), no to powinieneś to rozwiązać ze specjalistą. No bo nie wiem, na czym innym opierasz to twierdzenie, skoro żadnych innych swoich poglądów nie opisywałem.

Więcej poglądów wspólnych mam już z Konfederacją, niż z
  • Odpowiedz