Wpis z mikrobloga

Trochę mam ciary jak czytam, że uczestnicy wypowiadają się na temat naszych postów czy memów wolę myśleć, że to zwierzęta w zoo, które nie rozumieją co się o nich mówi XD Internet jednak trochę to zepsuł bo kiedyś o celebrytach, aktorach czy kimś "z telewizora" mogło się mieć opinię jaką się chce, spekulować etc a tutaj WIKTORIA MNIE WYJAŚNIŁA i nwm co teraz, czuję się jakby nagle program się zatrzymał a Wiki krzyknęła do mnie z ekranu "ale tak wcale nie było co ty tu kurna wymyślasz oglądaj uważnie bo chyba ślepa jesteś" XD Ciekawe czy kiedyś doczekamy i takich czasów XDDDDD

Wyobrażacie sobie, że oglądacie Titanica i Rose leży na tych drzwiach a Jack w wodzie i mówicie do telewizora "ale głupia trąba posunęłaby się i on by przeżył" a Rose wtedy patrzy na was i mówi "ta jasne ciekawe czy ty byś się posunęła pewnie byś się utopiła a ja musiałam przeżyć by tę historię opowiedzieć" ( _) XDDD Zonk
#hotelparadise
  • 18
@Allaska: Chodzi mi o to, że o ile zdajemy sobie sprawę, że to w połowie reżyserka w połowie prawda bo uczestnicy wiedzą o kamerach, więc nie wszystkie uczucia są prawdziwe to na 100% to z drugiej strony oglądając taki format automatycznie przestawiamy się na serial/film a przecież w serialach/filmach nikt nie zabija na prawdę, nikt nie krzywdzi się na prawdę. Skąd ja mam wiedzieć czy to co widzę to jest prawda?
@Opportunist: Witamy w erze prosumeryzmu. Nowe technologie i social media zmieniły sposób konsumpcji kultury w którym nie jesteś tylko biernym widzem ale poprzez swoje komentarze, zaangażowanie wysyłasz informacje zwrotne które wpływają na to jak ma wyglądać kultura którą konsumujesz i przez co nieco na nią wpkywasz jako prosument. W tym wypadku mamy co prawda kulturę niską, reality show, ale to co napisałaś w sieci wpłynęło na to jak przedstawia się światu
@Dewasta: Tyle, że jest tu jedna kluczowa sprawa, Wika już się przedstawiła i ja nie miałam na to wpływu, odcinek dzisiejszy to nagranie z przeszłości, ja skomentowałam to zachowanie, wyciągnęłam jakieś wnioski, przemyślenia, hipotezy i Wika mnie wyjaśniła, że wcale tak nie było, nie jest i nie będzie, ale cholera tak szczerze mi na tym najmniej zależy bo program się skończy i zacznę skupiać uwagę na innym a ona raczej ma
@Opportunist: Ludzie (Wika) idą do tego programu i niejako się godzą,że poprzez montaż i krótki czas odcinków oraz coś tam na lajvach mogą być przedstawiani w sposób niepełny a nawet zgoła inny,niż są w rzeczywistości.Potem mają wielkie pretensje,że ludzie ich oglądają i mają w stosunku do nich takie,a nie inne odczucia.Montaż dobrze wie,że poza takim,a nie innym przedstawianiem uczestników,również zwyczajnie daje ciała,nikt nie jest nieomylny.A widzowie pewnego przekazu nie kupują.Potem badają
@bubba222: No właśnie a ja zostałam zaatakowana i moja wizja mojej idolki Wiki legła w gruzach, czuję się jakbym poszła do swojego idola po autograf a on by mi napluł w twarz ;( bo źle zinterpretowałam jego piosenkę ja się tak nie bawię, ja jestem tylko zwykłym, szarym odbiorcą, który kocha psychologię czy ja komuś coś zrobiłam, wyraziłam tylko swoje zdanie a że nie trafiłam z diagnozą to przecież wszyscy wiedzą,