Wpis z mikrobloga

Streszczenie kilku ostatnich dni w procesie. W sądzie trwa obrona Amber.

Dwóch świadków zeznało, że widziało jak Depp atakuje Amber. Ośmiu świadków potwierdziło, że widziało obrażenia u Amber. Powyżej 10 świadków zeznało, że Depp miał problem z agresją, zazdrością i narkotykami.

Przeczytajcie, bo znowu będziecie płakać, że sądy są przekupione.

1. Takie obrażenie nie powstaje poprzez rzucenie butelką w palec - zeznaje chirurg ortopeda Dr. Moore”
Chirurg ortopeda zeznaje, że uraz palca Deppa nie został spowodowany przez rzuconą butelkę wódki, jak mówi aktor.
Dr Moore mówi, że dane kliniczne są niezgodne z historią Deppa, ponieważ byłaby to kontuzja zmiażdżenia, która nie była widoczna. Zauważa również, że paznokieć nie został uderzony, a ubytek tkanki znajduje się na spodniej stronie palca. Nie znaleziono też śladów szkła w ranie.

2. Psychiatra Dr Alan Blaustein - Depp miał problem z panowaniem nad gniewem już w poprzednich związkach.
To juz kolejny lekarz Deppa, który potwierdza, ze u Deppa diagnozowano chorobę afektywna dwubiegunowa. Poza tym uzależnienia i ADHD.

3. Aktorka Barklin - Był wiecznie pijany. Chorobliwie zazdrosny. Rzucił w moja stronę butelka wina.
Barkin wspomina również, że Depp był zazdrosny do tego stopnia, że myślał, że zadrapanie na plecach było spowodowane tym, że go zdradziła.

4. Była prawniczka Deppa - zadzwonił do mnie pod wpływem alkoholu, bełkotał, był wulgarny i nazwał mnie suką
„Byłam bardzo wstrząśnięta telefonem, rozmawiałam przez bardzo krótki czas… Powiedziałam mu, że po kilku minutach muszę się rozłączyć. Zaskoczyło mnie to. To naprawdę mną wstrząsnęło”.

5. Była agentka Deppa - Cpal, miał problem z gniewem, nie pojawiał się na planie. Nikt mu nie obiecał roli w piratach w karibow 5

6. Wieloletni przyjaciel Deppa potwierdza, ze widział obrażenia u Amber
Zeznał też, że aktor był chorobliwie zazdrosny.

Były sąsiad i znajomy Deppa potwierdza, że wielokrotnie widział obrażenia u Amber
Pan Drew był też przy tym jak policja została wezwana do apartamentu po pobiciu.

7. Widziałam jak Depp uderzył Amber kiedy ta dowiedziała się o jego zdradzie. Chwycił ja za włosy i dalej bił - siostra Amber
Siostra Amber zeznała, że aktor uderzył ją podczas kłótni, a następnie wręczył umowę nda.

8. Grozil jej. Mowil, ze nie pozwoli jej odejść i ze ja zniszczy - trenerka gwiazd
Zeznała także, że Depp kontrolował Amber i jej karierę.

9. Makijazystka zeznała, ze Amber miała obrażenia na twarzy
Zeznała, że używała makijazu, aby ukryć siniaki na twarzy Amber, zanim pojawiła się w The Late Late Show Jamesa Cordena w grudniu 2015 roku.

10. Byl agresywny. Bałam się go - świadek, który był obecny przy wezwaniu policji do apartamentu
Pani Marz była obecna podczas incydentu 21 maja 2016 r. i wspomina, że Depp był „niechlujny” i „agresywny”.
Pani Marz opisuje Amber jako płacząca i rozstrzęsiona, z czerwoną i opuchniętą twarzą.
Wspomina wino rozlane w korytarzu. wcześniej widziała, jak Depp rozlewał wino.

11. Byla znajoma i sąsiadka Amber widziała jak Depp staje się agresywny. Ochraniała Amber przez wściekłym Deppem.
Pani Penington potwierdza też, ze wielokrotnie widziała obrażenia na ciele Amber. Była też swiadkiem jak Depp atakował inną kobiete kiedy ta przytuliła się do Amber przy ognisku.

12.. Psychiatra i biegły sądowy dr David Spiegel - Depp ma zachowania zgodne z zaburzeniami uzaleznienia i zachowania, które dopuszczają się przemocy wobec partnera
Psychiatra David R Spiegel mówi, że Johnny Depp „ma historię samookaleczeń”, w tym skaleczeń i poparzeń. 
Mówi, że zna tekst, w którym prywatny lekarz Deppa, dr Kipper, powiedział, że Depp w gniewie odciął czubek własnego palca nożem po tym, jak Amber Heard kłóciła się z nim o wytrzeźwienie.
Dr Spiegel omawia wpływ przemocy ze strony partnera intymnego (IPV) na ofiarę, mówiąc: „Nie oczekujemy, że nasze ofiary będą doskonałe”.

Przy okazji dowiadujemy się, że w Lipcu rusza proces o pobicie pracownika na planie. Depp jest oskarżony.

podomka - Streszczenie kilku ostatnich dni w procesie. W sądzie trwa obrona Amber.

...

źródło: comment_1653322887Z4IPmiwqLra8LC9dcF0mG1.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@podomka: To proste, bo to jeden z 10 stanów, który ma lex loci delicti. Serwery Washington post są w Virginii i to gazeta która tam wychodzi xDDDDDDD. Rozmawiasz z gościem co od 20 lat spędza w stanach 3msc+ i ma dom w texasie. Znam prawo amerykańskie lepiej niż jakaś randomka z internetów. Depp już wygrał, jedyna rzecz to ile turd mu zapłaci.


@Lethaliity: Tak, znasz lepiej niż prokuratorzy
  • Odpowiedz
  • 0
Usunelam ten post. Nie ośmieszaj się. Jeśli jesteś profesorem prawa, to pochwal sie nazwiskiem. Wykopek, który wie lepiej niż profesorowie prawa, prawnicy i prokuratorzy z moich wpisów xd szkoda gadac
  • Odpowiedz
@podomka naprawdę niezłe to streszczenie xD kilkanaście punktów w których udowodniono wielokrotnie winę Deppa i tylko Deppa i nic więcej się nie wydarzyło, obrona Deppa nie odezwała się ani słowem i żaden argument za obrona Deppa nie padł xD Nie wiem dziewczyno czy ty podchodziłas już do matury ale uważaj bo na końcu jest do napisania dłuższa forma wypowiedzi oparta o tekst, nie wróżę sukcesu xD Potem się dziwić że normiki
  • Odpowiedz
@podomka no rozumiem, ale nadal nie wiem jak to możliwe że wybrałaś 12 przełomowych momentów i wszystkie obciążają Deppa xD jak ten chłop jeszcze tego nie przegrał skoro WSZYSTKIE przełomowe momenty na jego niekorzyść xD

Po prostu usuń konto
  • Odpowiedz
@podomka ja nawet nie wiem kto kogo i kiedy przesł#!$%@? ale takie wpisy jednostronne przykuwają uwagę. Jeśli faktycznie teraz jest runda gdzie tylko ja bronią- to zwracam honor i całuje stoopki
  • Odpowiedz