Wpis z mikrobloga

@kurminator: On trolluje nie dla kasy czy rozgłosu. On to robi dla sztuki :D PS5 jest zbyt fajne i on dodaje tej łyżki dziegciu w tej beczce miodu jaką jest użytkowanie PS5 ;) Nie jego wina że gry na xboxa są tak nudne że lepszym zajęciem jest bycie nieśmiesznym trollem :D
  • Odpowiedz
@steemm: Mój dziadek palił przez całe życie. Gdy miałem około 10 lat moja mama powiedziała mu "jeśli chcesz zobaczyć jak twoje wnuki idą na studia, powinieneś natychmiast rzucić palenie". Łzy napłynęły mu do oczu, gdy uświadomił sobie jaka jest stawka. Rzucił palenie z dnia na dzień. Niestety było za późno, bo trzy lata później zmarł z powodu raka płuc. Byłem strasznie tym zdołowany. Moja matka powiedziała do mnie "Nigdy nie
  • Odpowiedz
@steemm: No to całe szczęście dla Ciebie, że wyszedłeś, możesz być z siebie dumny, bo nie musisz się już z kimś takim jak ja użerać. :)
Następnym razem za plecami proszę na mnie "#!$%@?ć Ryszardzisława" nie wypisywać. Masz jakiś problem do mnie - pisz mi to wprost, bo takimi podszczekiwaniami jedynie potwierdzasz to, że mentalnie wciąż jesteś dzieckiem i że łatka toksyka, która do Ciebie przyległa była jak najbardziej zasłużona.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: Przecież gry na xboxa jak i na psa są uber nudne. Na ta generacje jak narazie wyszły tylko dobre gry multiplatformowe. Chociaż nie, zapomniałem o horizon na ps5 i Xbox. Czyli maja po jednej grze XD
  • Odpowiedz