Wpis z mikrobloga

ta scena z płaczem wyglądała trochę jak z Kilera czy coś: "ejł byku czeba byśś twardym, a nie miętkim" (Grześ Bokser i Sewag). Kasper tu zaplusował, bo nie jebnął takiej prostackiej pijackiej "męskiej" gadki, tylko jakoś empatycznie zrozumiał Kubę, Grześ Skunsik też (wiadomo). Wiktorix niestety mega narcystycznie. Ogólnie fajny odcinek, Eliza pastwiąca się nad Jayem, dojrzałe zachowanie Oliwii, czyli jej bronienie Kuby w sporze z Wiktorią (Eliza np w tej sytuacji zrobiłaby absolutne piekło zazdrości, dlaczego on przejmuje się tak koleżanką!), Karolina po drugiej stronie drzwi też jest całkiem okej.
#hotelparadise
  • 10
@Owieczkin14: a może Wiki się autentycznie zawiodła na Kubie, że bardziej rozpaczał po innych. Może ma dosyć tego, że kolesie traktują tam dziewczyny po macoszemu i chronią swoje własne tyłki. Jakoś obserwując cały sezon miałam wrażenie, że to Wika jest Kubie bliższa niż Sevag i to Wika stała za nim od początku. I też wielkiej dramy nie zrobiła.
@Owieczkin14: no Wika straciła w moich oczach :( zabawne jak jedno słabe zachowanie może mocno ograniczyć sympatię do danej osoby.
Eliza też mnie wczoraj #!$%@? tym najezdzaniem na Jaya, jak zwykle bronie jej gowniarskich zachowań tak wczoraj przegięła zupełnie. Ta dziewczyna nie ma hamulca, pięknie było widać jak się sama nakręca, Jay zdołowany siedział z głową w ramionach a ta #!$%@? i coraz mocniej i mocniej.

@mi_chelle:
Ale Wika się
@Komarczyk: może akurat w tamtym momencie za bardzo siadła ma niego i dlatego to wyszło z dupy. Ale według mnie zasłużył sobie i może Wika od dłuższego czasu trzymała to w sobie. Kuba kilka razy ją zawiódł. Kilkukrotnie jej mówił, że się z nią sparuje, nawet jak już był z Oliwią, a potem nagle zaczął się wycofywać zostawiając Wikę na lodzie. Jak Wika miała odpaść to Kuba palcem nie kiwnął, żeby
@mi_chelle: też mozesz mieć z tym rację, tego nie wzięłam pod uwagę że to mogła być kumulacja nagromadzonych emocji. Nawet jeśli, to nadal słabo zakomunikowane i wyszło jak wyszło, no ale alko robi swoje...
@Komarczyk: No tak, tak samo zachowanie Kuby i ten pijacki bełkot często jest oceniany, a na trzeźwo pewnie wiele rzeczy inaczej by powiedział. Szkoda, że Wika na trzeźwo z nim wcześniej nie pogadała, myślę, że ani jedno ani drugie nie chce sobie wzajemnie zaszkodzić