Wpis z mikrobloga

@LuterKebab: To oznacza jaką mają forme i to jest bazowane na tym jak graja na realnych boiskach, co tydzien sie to aktualizuje, po zakonczeniu sezonu każdy będzie miał C. To wpływa na bonusy jakie mogą dostać przed meczem ale mogą też dostać ujemne statystyki, to jest losowe. Jak zaczniesz jakiś mecz wybierzesz stadion i koszulki to na kolejnym ekranie mozesz wejsc w game plan i kliknąć kilka razy kwadrat(pad od playstation)
6aesthetic9 - @LuterKebab: To oznacza jaką mają forme i to jest bazowane na tym jak g...

źródło: comment_1653303283NRde6EDZk3Ua7ryCUvHe3S.jpg

Pobierz
@LuterKebab: dopiero zaczynasz przygodę z jakąkolwiek piłkarską gierką?

Jak ich wybierać? Na co zwracać uwagę?

wybieraj tych najlepszych - to raczej jasne, ale czasami szybki skrzydłowy z dobrym podaniem będzie lepszy niż ten, który ma większy overall, więc tak naprawdę musisz tych zawodników obserwować w boju.

ode mnie polecam stronkę pesmaster.com gdzie możesz porównywać zawodników i sprawdzać jak może prezentować się ich rozwój

no i co do przypisanej pozycji, to tak
@johnblaze12345: Grałem w fife jedynie. Tam się wybierało głównie zawodników po prostu szybkich. Tutaj przez tą mechanike treningów nie wiem czy lepiej brac słabszego i sobie go wytrenować czy od razu lepszego, i droższego.
@6aesthetic9: Kiedy były te paczki z Vieirą i Carlosem? To były 3 na 150, czy więcej legend? Bo widziałem na yt jakąś 11/11, z samymi legendami ale jej nie kojarzę z ostatniego miesiąca.