Wpis z mikrobloga

jako "samolubny informatyk":
- wysyłałem kase na ukrainę, robiłem paczki dla rodzin które przyjechały
- drukowałem i dostarczałem przyłbice medykom w trakcie covidu (na własny koszt w wolnym czasie)
- co roku daję na różne akcje charytatywne, i np znajomym którzy po powózce chcą mi oddać za paliwo zawsze mówię że mają wpłacić na jakiś wośp, caritas czy ostatnio ukrainę
- utrzymuję własną matkę, bo w państwie pisu z jej renty rolniczej by musiała szukać jedzenia po śmietnikach
- uczestniczę w organizacji festynów i różnych społecznych akcji dziejących się w dzielnicy, kiedyś myślałem nawet o działaniu w radzie dzielnicy
- sprowadzam z zagranicy kapitał do polski, po kilkanaście tysięcy miesięcznie
- faktycznie pojade sobie na wakacje, czasem nawet takie po 2k od osoby za tydzień.
- nie głosuję na pis.

tymczasem znajoma rodzina "dobrych robotników", tj jednego stróża i pani kurier:
- 0 aktywności społecznej, dom-praca-dom
- nie chodzą nigdzie, nie wydają kasy w restauracjach, sklepach, usługach. Nie napędzają gospodarki, bo większość kasy zabiera im komornik po oszustwach kredytowych które zrobili w przeszłości
- nie mają własnego mieszkania (choćby nawet wynajętego), we trójkę z 19letnią córką mieszkają w jednym pokoju u dziadków. Dziadkowie sponsorują im całe wyposażenie i utrzymanie mieszkania.
- cały socjal jaki dadzą radę oczywiście biorą
- głosują na pis

No i kto wg naszego rządu jest "lepszym obywatelem"? Kto robi więcej dla gospodarki i swojej społeczności? Na to pytanie odpowie wam ostatni podpunkt w obu grupach. (°°

Gdybym mógł, sprzedał bym taką mele na twarz morawieckiego, że by się w niej utopił.

#pis #bekazpisu #morawiecki
  • 58
  • Odpowiedz
@qwarqq: Aha i z tego powodu masz płacić niższe podatki niż kasjerka? To dość krótka lista tego co cię niby wyróżnia od tłumu ponad którym rzekomo stoisz
  • Odpowiedz
jest rządem tylko wybranej grupy ludzi, a mianowicie prostackich cepów bez wykształcenia. nie od dziś wiadomo, że niemyślący bezmózgi to najlepszy materiał, jakim można rządzić.


@kai-humai: to wynika z tego, że poprzednie rządy o takich osobach zapomniały, a są to też ludzie, którzy współistnieją w systemie.

Póki nie będzie przemieszania Polski A, B, C w jedną Polskę, to ten stan rzeczy będzie się utrzymywał i winić należy za to kształt systemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qwarqq: przecież morawiecki o tym właśnie mówił, tj. o zaangażowaniu w życie społeczne, ale po co klikać, skoro wystarczy przeczytać nagłówek i opis xD
  • Odpowiedz
@qwarqq:

jako "samolubny informatyk":

- wysyłałem kase na ukrainę, robiłem paczki dla rodzin które przyjechały

- drukowałem i dostarczałem...


Nie #!$%@? tylko zacznij szyc buty!
  • Odpowiedz
No i kto wg naszego rządu jest "lepszym obywatelem"?


@qwarqq: znajomi, bo można ich kupić za 500+/300+/trzynastkę/czternastkę/szczuciem na inne grupy społeczne

Kto robi więcej dla gospodarki i swojej społeczności?


#!$%@? z gospodarką, ważne żeby poparcie dla *** się zgadzało
  • Odpowiedz
@qwarqq: tydzień temu byłem na rodzinnym zlocie pisowców, w sensie jedna strona rodziny jest mocno propisowska i jakiśtam gówniak miał imprezę rodzinną

jak temat zszedł na ukrainę to zaczęło się licytowanie, kto łyknął głupszą propagandę rosyjską (oni są za pisem, ale jak naczytają się głupot to w paru sprawach będą przeciwni, ale głos tylko na pis tak czy siak) --- byłem pod wrażeniem, bo nawet na wykopie nie wyczytałem takich głupot
  • Odpowiedz
utrzymuję własną matkę, bo w państwie pisu z jej renty rolniczej by musiała szukać jedzenia po śmietnikach


@qwarqq: a ona i tak na ten pis głosuje?
  • Odpowiedz
@qwarqq latajcie dalej i róbcie wszystko za rząd to na pewno inni zobaczą jakimi są nieudacznikami XD Kupić maseczki i przylbice bo rząd #!$%@?ł kasę i nic nie zrobił. Wysłać na Ukrainę bo rząd nie wyślę, przyjąć ukraincow pod dach bo rząd tego nie zrobi. Nawet tony jedzenia ludzie pod stadionami zbierać muszą XD A w tvp powiedzą ze pomagają i każdy łyknie XD
  • Odpowiedz