Wpis z mikrobloga

Zapraszam na tag #ciekawanauka . Dzięki prostym ciekawostkom, wynikają bardzo interesujące rozmowy. Jeśli będziecie zainteresowani, będę wrzucał nadal ciekawostki i odpowiadał na wasze pytania odnośnie znanych mi aspektów wszechświata. Staram się by ciekawostki były przystępne, jednak mam nadzieję, na zadawanie pytań przez niezaznajomionych, oraz udzielanie się przez osoby kompetentne. :)
  • 19
@sens: zrozum mnie :) Robię to całkowicie z własnej chęci dzielenia się czymś. Nie mam z tego nic, więc chciałbym dotrzeć do jak największej liczby osób. Uważam, że jak na 2 dni napisałem calkiem sporo. W odpowiedziach na ciekawostki napisałem baaardzo dużo - odpowiadam na wszystko, nie tylko wrzucam nowe :) Doceń to również.
@sens: wiesz, biorę do siebie, bo się staram. Korzystam z wykopu parę lat, jednak ostatnio trochę słabo to wygląda, więc postanowiłem dać coś od siebie.
@sens: zagadki logiczne? cóz, każdy temat się kiedyś wyczerpuje. Mi zapewne również braknie interesujących stwierdzeń, lub zwyczajnie czasu. Jednak w miarę możliwości będę wrzucał. Teraz trochę przyszarżowałem, gdyż chcę mieć jakichś obserwujących :) Bo jak zauważysz pewnie, nie chcę spamować innych tagów typu ciekawostki, fizyka et cetera.
@sens: być może, ja tu zazwyczaj byłem niedzielnym gościem. Ja również się wkurzam, bo mnie irytuje zdecydowana większość. Trollowanie, koty, cycki itp. No cóż :) Nie po to jednak do neta wchodzę. Dlatego społeczności "kulturalne" powinny się jednoczyć. Bo cycki owszem są fajne, ale nie gdy żyje się samymi cyckami.
@sens: dzięki! Jednak pamiętaj, cegiełke może dołożyć każdy, tylko cegiełkę można położyć, lub nią rzucić. Więc jeśli moja inicjatywa upadnie podobnie jak scytha, również na siebie patrzeć będziesz musiał ;) Pozdrawiam!