Wpis z mikrobloga

Jaka była gównoburza jak Lech śpiewał na raków.
Ciekawe czy teraz będzie cokolwiek mówione w mediach.
Podejrzewam że nie, bo w najbardziej opiniotwórczych mediach raków jest klubem ukochanym.
Żeby nie było, ja nie uważam że raków powinien mieć jakiekolwiek konsekwencje za takie śpiewanie, zwracam tylko uwagę na podwójne standardy w mediach, bo jak Lech śpiewał to szambo wybiło, a teraz zapewne przejdzie to niezauważone.
No chyba że Kloszard (#pdk) nas wszystkich zaskoczy i się wypowie xD

#mecz #lechpoznan #rakow #ekstraklasa
L.....e - Jaka była gównoburza jak Lech śpiewał na raków.
Ciekawe czy teraz będzie c...
  • 14
@Lune: przecież skandalem nie jest fakt, że kibice śpiewają jakieś inwektywy w stronę innych drużyn, tylko to, że robi to właściciel i o to była burza. Czy jak na Legii śpiewają „Wisła z #!$%@? wytrysła” to przez media przelewa się fala artykułów na ten temat?
@Dirrack: No tak, argument, że przecież na tym video nie widać że piłkarze śpiewają.
Jakoś nie było to przeszkodą by wylać szambo na Rutka, gdzie też cieżko stwierdzić czy i co śpiewał.
Najlepsze co udało się ustalić to to że śpiewał "aeao" i machał ręką, ale to wystarczyło do oplucia i grożenia konsekwencjami. Byłem na tej fecie i trwała ona kilka godzin i przyśpiewki były co chwile zmieniane, z łatwością mogę
@Lune: To dlaczego Rutkowski kontaktował się ze Swierczewskim tłumacząc się z tego zdarzenia? Gdzie są nagrania jak Świerczewski, Cygan albo Krawczak cokolwiek intonują lub dośpiewują na Lecha?
@szczypczalke: Kontaktował się by wyjaśnić pomyłkę.
Serio wierzysz że jak kibice rakowa śpiewali na Lecha to na 100% każdy piłkarz zamilkł i przeczekał te śpiewy? Albo że się przynajmniej nie #!$%@?ł bo myślał że coś innego śpiewali? Byłeś kiedyś na takiej fecie? Takie filmiki mogą się pojawić jeżeli w Częstochowie mają telefony z funkcją nagrywania video, a chyba mają sądząc po powyższym.
@szczypczalke: Ty chyba nie wiesz o co była afera, bo nie była tylko o prezesa, była również o piłkarzy.
Było wspominane że za podobne przyśpiewki byli piłkarze karani, były przywoływane przykłady Semira Stilicia i piłkarzy Śląska śpiewających na legie. To ty się uczepiłeś tematu prezesa, afera jest zarówno o Rutkowskiego jak i o piłkarzy Lecha i pewne środowiska dziennikarskie chcą ukarania piłkarzy w sposób podobny do piłkarzy Śląska - czyli zawieszeniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lune: jak dla mnie na filmie gówno widać a szedłem za tym autobusem i tak samo nic nie widziałem. Myślę, że musieliby być idiotami gdyby nie zwrócili na to uwagi, bo Papszun wypowiedział sie o tym na konferencji przed fetą. Kibice mają w dupie tak serio co śpiewał wasz prezesik, to jest sprawa medialno-klubowa
@Lune Siedziałem w sobotę na Czapczyka na I3, więc niedaleko Kotła i teoretycznie wszyskto powinienem dobrze słyszeć, ale i tak jak Kocioł skandował "niehonorowa ta stara #!$%@? z Rakowa" to na początku zrozumiałem tylko coś "blablabla z Krakowa" i pomyślałem że cisną bękę że Wisełka spadła i dopiero po kilku minutach i kilku turach skandowania na Raków zrozumiałem co oni tak naprawdę krzyczą. Jestem więc w stanie uwierzyć że Rutek nie słyszał