Wpis z mikrobloga

Śniło mi się że byłem z takim jednym na piwie ( @DOgi) i on mi mówi że w bazie jest koncert świetlickiego a była już 22 godzina i mówię mu kurde szkoda pewnie zaraz będzie kończył to nie zdążę a on do mnie że dopiero 30 minut temu zaczął no to stwierdziłem że idę czym prędzej i on się dołączył no i tak idziemy i rozmawiamy o bazie i wychodzi na to że to taka gładka piaskowa cegła z zachowaniem tam stylu takiego średniowiecznego bo jak się okazało ja już tam byłem i też na świetlickiego ale to wtedy przypadkiem no i idziemy do tego baru i gdzieś z przodu on szedł już go z wzroku zgubiłem i przechodzę obok jakiś patusow przez dziurę w ścianie patrzę a tam ciemno bo to już na zewnątrz było jak dziedziniec jakiś czy cos no i opieram się o ścianę bo sie zgubiłem i podchodzi z 6 patusow do mnie i zaczynają dymić do mnie no i sobie myślę no jestem w dupie tak czy siak no to z marszu jak coś do mnie mówil #!$%@?łem mu sierpowego i nagle wraca ten kolega mój i pomaga mi z tymi oprychami a było ich już 30 no i tak się bijemy jednego na 30zl okradłem frajera no i wygraliśmy te walkę 2v30 no i oni tak leżą na tej ziemi nieprzytomni i podchodzi do mnie koleżanka z czasów gimnazjum i mówi że to całe zajście widziała i kiedy my się będziemy #!$%@? ja mówię że nawet teraz śmiechy chichy gadka szmatka rozeszliśmy się i w końcu dotarliśmy do tego baru gdzie Świetlicki grał
#elviswpis
  • 4