Wpis z mikrobloga

@Czerwone_Stringi: skrzynie, jedna to jakas droga bo aż 3 złote na gieldzie, to ją otworzę. Ale reszte sprzedam. mam jeszcze jeden skin do jakiegoś sg. Czyli skoro tygodniowo się dostaje jedną skrzynie nawet wartosci 30groszy, to można rocznie zarobić z 15 złotych!
@SpeaRRR: Pamiętam, jak na początku mojej przygody z csgo w 2015 roku skupowałem skrzynki po 3 centy a potem je #!$%@?łem bo potrzebowałem miejsca na itemy z kolejnych majorów xD. Szkoda, że wtedy nie było tych magazynów do składowania, byłbym ładne parę zł do przodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szymkov: odkąd wprowadzili magazyny do gry robię tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam tyle szczęścia, że kiedyś masę takich tanich itemów po parę groszy wymieniłem na skrzynkę hydry jak jeszcze były sporo tańsze, która sobie czeka na swoją kolej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pamperap: tak, trochę jak giełda to działa, możesz kupić tanio i sprzedać drogo xD. Ale jeśli chcesz mieć certyfikat wykopu to musisz kupić na górce i sprzedać na dołku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Ja tylko itemy z kolejnych majorów kupowałem, czasem wychodziłem na plus czasem na minus, ale w ogólnym rozrachunku opłacało
@Broneter: wyskoczyło pare stron, każda to samo? moge sprobować za 5 zł
raz wygrane w ten sposób czołg za jakieś 200 zł albo ponad xd za 20 zł szansę trzeba było kupić i to za pierwszym razem, za drugim już jakiś badziew, nigdy nie kontynuuje zabawy, najwyzej raz, no chyba że się uda to jeszcze raz