Wpis z mikrobloga

Nigdy nie miałem słuchawek z ANC. Zawsze kupowałem douszne bo dokanałowe są mniej wygodne i podczas chodzenia słyszę swoje kroki.
Dzisiaj kupiłem #sluchawki #samsung Galaxy Buds 2, które wg. niektórych testów mają jeden z lepszych ANC i jestem lekko zawiedziony, tzn. technologia działa, ale z tego co niektórzy pisali powinna być przepaść, a moim zdaniem najmocniej wycisza sam fakt uszczelnienia kanału.

Znacie jakieś słuchawki, które znacznie lepiej działają pod względem ANC?
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saycool: ja dostałem do S22 Galaxy buds pro i je sprzedałem bo nie dość że byłem bardzo niezadowolony z jakości dźwięku, to te anc było beznadziejne w porównaniu do nausznych Philips Performance TAPH805BK, np do koszenia trawy budsy się nie nadawały, bo nie dość że ogólnie ciche to anc w ogóle nie wyciszalo kosiarki, natomiast w philipsach elegancko, dlatego tylko nauszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Philips Performance TAPH805BK


@BooB: myślałem nad nausznymi ale z racji, że mają to być słuchawki do samolotu to jednak wolałbym dokanałowe bo zajmują mało miejsca w plecaku. Z tego co czytałem Budsy 2 mają lepszy ANC niż Budsy Pro.
@saycool: może jednak nauszne? Widziałem je często stosowane właśnie w samolocie przez dobre anc, przetestuj w jakimś elektromarkecie bose’y albo sony. Moim zdaniem dają legancko rade, dziwnie sie człowiek czuje gdy nagle słyszy tylko ciszę :D
@saycool jeśli nie szukasz czegoś za milion monet to może spróbuj z Huawei Freebuds pro? Teraz na stronie huawei jest promka, są po 400zł. W razie gdyby to nie było to - zwrócisz. Ja używałem 4i (miały podstawowe ANC), teraz mam Pro. Ogólnie bardzo zadowolony jestem.
@saycool słabe? Nie powiedziałbym. Ale to tylko moja subiektywna opinia. Ciężko mi się do tego odnieść, miałem tylko porównanie z Air Podsami Pro, ale tamte trochę inna liga cenowa.

Na pewno kupisz coś dobrego :)
@mi_szu: obejrzałem kilka testów i poczytałem komenty z których wynikało, że jednak Huawei w tym względzie wypada gorzej. Ogólnie to chyba jednak zostawię Budsy 2. Wcześniej testy ANC robiłem bez włączonej muzyki i na podcastach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli włączy się muzykę to ANC działa bardzo dobrze.