Wpis z mikrobloga

Mnie tam dziwi, że Mbappe woli jak najszybciej zostać miliarderem, niż zacząć grę w poważnej piłce. Czy nawet jego ambicje zgasiły pieniądze? Jak zostanie w #psg do końca kariery, czy też końca swojego prime, to nie zapisze się na kartach historii. Pozostanie na zawsze zdolnym chłopakiem, który nieźle pykał we Francji.

Będzie pamiętany za kadrę, za styl, ale nie będzie legendą piłki walcząc w smiesznej lidze, która obecnie robi się słabsza od portugalskiej (wyniki w Europie). PSG to klub-mem, gdzie trenera i transfery wybiera manager PR, a nikt nie buduje zespołu.

PSG to projekt stricte finansowy i zobaczymy, czy po MŚ w Katarze szejkowie dalej będą ładować tyle gotówki w kluby, bo tutaj eksperci przewidują, że po kulminacji na MŚ ich zapędy nieco osłabną, ale zobaczymy.

Mnie jako kibica Realu specjalnie to nie mierzi, bo uważam, że lepiej rozwijać Rodrygo i Viniciusa. Przydałby się tylko jakiś młody następca Benzemy na środek ataku, a tam Mbappe nie pasuje. Skrzydła są ogarnięte. Bez Mbappe jest finał LM i mistrzostwo #laliga. Płakać nie ma o co.

#realmadryt #mecz #pilkanozna
Pobierz red7000 - Mnie tam dziwi, że Mbappe woli jak najszybciej zostać miliarderem, niż zacz...
źródło: comment_1653146063zsMuoKkI3a0TVnTMf7zTqv.jpg
  • 7
@red7000 nie można bagatelizować aspektu sportowego Mbappe, bo na rynku nie znajdziesz nikogo lepszego, ale opera mydlana już jest zakończona. Teraz czas na wzmocnienia, w kasie zostanie ok 200 baniek, więc Tchoaumeni + jakiś kozak skrzydłowy (najlepiej lewonożny) muszą przyjść. A co do Mbappe to pociąg odjechał, czas zweryfikuje jego decyzję. Dobrze, że nie w sierpniu, bo można się skupić na okienku. Tyle.
@red7000 na dziesięciolecia to pewnie nie, ale jest na tyle młody, że po kontrakcie z Paryżem w wieku 26-27 lat jeszcze może napisać swoją historię w innym klubie. Oby już nie w Realu, bo upokorzył tym ruchem prezesa, klub i kibiców.
@red7000: Liga francuska za ten sezon ma lepszy współczynnik UEFA od hiszpańskiej (może minimalnie przegrać po finałach). PSG ma super skład i kwestia, by jakiś trener ich ogarnął, i żeby psychikę trochę wzmocnili. Jak się szejkowie wycofają to klub może mieć problem, ale na razie się nie wycofują, więc myślę, że w następnym roku mocna walka o LM będzie. W tym roku w LM sobie radzili, no ale Real... myślę, że