Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was gra może na TRsro (turecki silkroad)? Chciałbym poczuć tą nostalgie i cofnąć się 10 lat wstecz by bocić po 24/h, itd. Silki są tanie jak barszcz, 1100 silków kosztuje 300 lirów co w przeliczeniu będzie jakieś 70zł, bot koło 20zł. Wiem, że są tam międzynarodowe gildie np. na serwerze Troya, media.pk2 też można pobrać po ang więc bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) po co grać na privach jak można na globalu. Swego czasu grałem na chińskim sro i było miodnie, nawet polska gildia była 50/50. Piszcie, możemy coś podziałać, łączmy się na jedwabym szlaku!
#silkroad #mmorpg #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
@Lonsky: iSro jest totalnie dead, o tym TRSro słyszałem dobre rzeczy ale też jest ciągle crowred, praktycznie same turki więc się nie dogadasz. Wiem, że jakoś na dniach mają podnieść cap do 110. Atm testuję tego priva: https://www.elitepvpers.com/forum/sro-pserver-advertising/5006671-sailor-7-seas-isro-r-90-cap-old-job-integrated-bot-wheels-long-term.html
Aktualnie jest 2k graczy, IP Limit to 2, a HWID to 1 czyli nie ma jednej osoby biegającej z całym party na jednym kompie. Wydaje się spoko opcją tym bardziej, że twórca ma
  • Odpowiedz
@Pazox: myślę w takim razie, że obadam tego privka jak będę miał chwilkę czasu. Mam zrazę do nich jednak, bo grałem na wielu i po paru msc rozrywki serwery dead/off, więc szkoda mi z lekko czasu na coś takiego. Trsro mnie skusił po prostu tanimi silkami, bo 1100 silków za około 70zł to jest nic w porównaniu do Isro więc P+ to wydatek paczki fajek.
@SoltysWsiInternet: Z silkiem jest problem,
  • Odpowiedz
@Lonsky: Troya w tym momencie to najbardziej zatłoczony serwer, sporo ludzi gra także nie ma się kiedy nudzić. Minus taki, że premium trzeba mieć obowiązkowo żeby się zalogować. Niedługo na TRSro wychodzi cap 110, więc będzie się działo jeszcze więcej. Kolejny plus to stabilność, zapewne nie padnie tak szybko jak prywatny serwer, to oficjalna wersja SRO, a firma która się tym zajmuje wykupiła większość praw od WeMadeMax do SRO, także mają
  • Odpowiedz