Wpis z mikrobloga

@Wojko: przecież jak ona po tym jak wybrała go do pary powiedział do niej co w stylu: "jesteś w miarę ładna" oraz "żeby stworzyć z kimś parę po hotelu musiałaby wejść taka dziewczyna że by mi szczena opadła". A ona jakby głucha xD
@Olostro:
Domi raz mówi że mogłaby tam miedzy oliwke i Kubę wejść z butami i znów byliby razem, za chwilę mówi że on nie jest głupia i widzi co się dzieje między nimi.

Ja mam wrażenie że na liveach ona ciągle jest gdzieś obok niego, jak stoją w grupie ona zawsze obok Kuby, jakieś gry też obok niego. Myślę że ona jest już na tyle dojrzała ze starą się nie pokazywać
@Alkmena: japrdl przecież on gada co mu ślina na język przyniesie i z wszystkich sobie robi jaja. O tym że nic ich nie łączy specjalnie mówił bo Oliwia słyszała i chciał ją podkurzyc. On z wszystkimi kręci bekę a madki i Grażyny analizują każde słowo i wypisują na Ig że Zdzir chce odpulic Oliwie. Jedyny sposób na takiego chłopa to też robić sobie cały czas jaja i kręcić bekę i wtedy
@Olostro: Ooo widziałam to „ale ja przecież nigdy nie będę drobna bo podnoszę ciężary” itd żal jej się robi naprawdę z tymi kompleksami, już wiadomo skąd ta toksyczna zazdrość i umniejszanie Oliwce, że „jej chvjem oczy zarosły” jak Dominika mówiła to o sobie ( ͜͡ʖ ͡€)