Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AppleDash: siedziałem wieczorem na balkonie i myślę czy pranie chować... Kurde, nawet liście nie szumią a na wykopie sporo wpisów że "ale jebnie zaraz". Moze to ta słynna cisza przed burzą. Walnąłem więcej klamerek na ciuchy.

WSTAJE RANO NA TEN ARMAGEDON, a tu nic. Deszczyk dotarł do granicy prania. To wniosłem, ilość strat jak przy bombardowaniu Radomia, zero zł.

#heheszki

  • Odpowiedz
@tabarok: @StoSloty1488: no tak bo najłatwiej to pierdyknąć komunikat o burzach i wietrze na całą Polskę i pyk pora na cs'a. Tylko, że zła pogoda była tylko na zachodzie a jak nie potrafią przewidzieć pogody na 12h do przodu to raczej powinni zmienić pracę.
  • Odpowiedz
@AppleDash: U mnie wczoraj burza pojawiła się dopiero po tym jak...przestały obowiązywać wszytskie ostrzeżenia. Ostrzeżenie o wietrze obowiązywało do 15:00, burza pojawiła się ok. 17:00. W ogóle im się coś skala poprzestawiała bo raz potrafią dać ostrzeżenie 1 stopnia dla wiatru z porywami 90km/h a innym razem dla tej samej siły wiatru dają ostrzeżenie 2 stopia a na czym polega różnica tych alertów to już chyba tylko czarnoksiężnicy z IMGW wiedzą.
  • Odpowiedz