Wpis z mikrobloga

@Rad-X: w dobrej lokalizacji miałem prędkość 400mb/s ale za dwoma blokami dalej już ledwo mi łapie i mam raptem kilka mb/s. Musiałbyś mieć farta i antenę 5g blisko i nie przesłoniętą żadną fizyczną przeszkodą.
  • Odpowiedz
@Rad-X: prędkość internetu zawsze podaje się w bitach. Realna jest /8 co i tak jest bardzo spoko no ale co z tego jak muszę pół osiedla przejść by mieć taką prędkość a w domu ledwo strony mi się ładują
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: rozpatruję opcję internetu domowego, bo mam dość fajne mieszkanie na wynajem, ale ta miejscowość jest biedna jeżeli chodzi o operatorów.

Ale widzę że 5G T Mobile ma dużo szersze ciągłe pokrycie dookoła tej miejscowości na mapie zasięgu, dlatego liczę na sukces.

Zwłaszcza że jeszcze ludzie nie mają urządzeń konsumenckich 5G tak dużo
  • Odpowiedz
@Rad-X: pasmo jest jedno dla LTE i 5g. I mówię Ci, że zasięg możesz mieć ok na podwórku a 100m dalej w domu kiszkę. Dedykowane pasmo 5g dostanie jak UKE w końcu przetarg ogłosi i telewizje z 700mhz zdejmą
  • Odpowiedz
@Rad-X: Zastąpic raczej nie zastąpi, ale jak masz nieobciążony bts to w nocy jest stabilnie :) i da sie nawet pograc z dobrą anteną. mam od kilku lat i nie narzekam, robilem nawet testy światłowód a LTE różnica tylko jest w stabilności. ale jak masz nieobciążony bts to da rade.
  • Odpowiedz