Wpis z mikrobloga

Niestety nie odpowiedziała na najbardziej nurtujące pytanie, czyli skąd dostała pierwotną wiadomość od Mariusza. Pożegnała się, więc raczej już nic nowego nie usłyszymy.
  • Odpowiedz
@Woo-Cash1900: miałem podobny przypadek, dostawałem równo 10 lat życzenia z okazji świąt bożego narodzeni, życzenia bardzo religijne. Równo 10 lat w okolicach grudnia przychodził sms, nigdy nie odpisałem. Pewnego dni nie przyszedł, lecz zadzwonił telefon. Okazało się, iż siostra Maria myślała, że to numer księdza Jurka. Po tym telefonie już więcej życzeń nie dostałem.
  • Odpowiedz
Ogólnie często z taką składnią piszą smsy osoby po czterdziestce, które nie są tak oblatane w obsłudze telefonu. Kiedyś myślałem, że to po prostu jacyś nieogarnięci ludzie co nie znają interpunkcji dopóki nie dostałem takiego SMSa od mojej ciotki, która codziennie pisze kilkadziesiąt stron na komputerze w wordzie językiem urzędowym.
  • Odpowiedz
@Woo-Cash1900: Alert RCB "Uwaga! Dziś na mirko niezłe jajca - chłop się za babę przebrał. Możliwe niewytrzymanie ze śmiechu, zabezpiecz drugie gacie gdybyś się zeszczał" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz