Wpis z mikrobloga

Jak widzę reklamy czy artykuły o #smartwatch, że to przyszłość, to kisnę. Testuję Galaxy Watch 4 na wear os i jestem w szoku jak bardzo nic na ten system nie ma. Kto teraz smsuje? Mało kto, a więcej ludzi korzysta z whatsappa, messengera, signala i innych komunikatorów. Na wear os nie ma żadnego z nich.
  • 12
@MrMate: Ale to tylko powiadomienia Ci przychodzą, na które możesz odpisać, czy możesz rozpocząć nową konwersację z poziomu zegarka? W porównaniu do Apple Watcha to nic tutaj nie ma. Sytuacja trochę jak kiedyś z Lumiami na Windows Phone, niby fajne urządzenie, fajny pomysł, a nic nie ma. Jest Outlook, ale teamsa nie, więc słabo być na bieżąco w pracy.
@wulkanizacjaoponmozgowych:

Szczerze, to smartwatch jest totalnie zbyteczny jak się nie planuje go używać do sportu. Z przydatnych rzeczy to na pewno płatności zbliżeniowe, bo nie muszę latać z portfelem, budzik wibracyjny na nadgarstek (spełniłem swoje marzenie <3 ) Zapisuje też ile wypiłem w ciągu dnia, ale to nawet apka na telefon potrafi.

I w sumie ostatnio odkryłem, że wygodniej się lata jak sobie wepnie słuchawki BT. Palcy mi brakuje, żeby policzyć
@pusiux: A nie wiem, pewno jest kilka wariantów, które mają te opcje. Ja natomiast mam Garmina Fenix 7 Solar. Jedyne do czego się mogę doczepić to to, że nie ma rozciągania jako aktywności :(