Wpis z mikrobloga

Day 5 z 30 update. Wylazłem na nocny spacer i akurat kiedy wchodziłem do klatki to do klatki obok wchodziła młoda sąsiadka 8/10, której nigdy wcześniej nie widziałem. Burza blond kręconych włosów. Ciasne dżinsy. Pogadaliśmy trochę, pośmialiśmy się. Byłem silky smooth, aż sam byłem pod wrażeniem.
Zero stresu. Totalny luz.
Dziewczyna wprowadziła się niedawno. Myślę, że się jej spodobałem bo było trochę IOI. Patrzyła mi się głęboko w oczy jakby nie mogła pojąć skąd taki przegryw umie tak zagadać do kobiety w środku nocy?
Nie poprosiłem ją o numer bo na pewno ją jeszcze zobaczę.
Tydzień temu nawet bym nie myślał aby do takiej zagadać a nawet jakbym spróbował to brzęczałbym coś pod nosem.

#przegryw #blackpill #podrywajzwykopem #zwiazki #30daychallenge
  • 27
@shadow_hunter: raczej jakby była przerażona, to by jak najszybciej starała się uniknąć rozmowy i zwinąć do domu. @sugmadig mówi, że były IOI, więc zgaduję, że nie tylko patrzyła głęboko w oczy. Myślę, że wyczułby przerażenie. Jak były śmiechy hihy i wszystko naturalnie, to mam propozycję - przy następnym razie (lub jeszcze kolejnym) zaproś ją na herbatę, kawę czy piwo, trzeba kuć żelazo póki gorące. Jak będziesz zwlekać to dostaniesz łatkę miłego
Patrzyła mi się głęboko w oczy jakby nie mogła pojąć skąd taki przegryw umie tak zagadać do kobiety w środku nocy?


@sugmadig: POV większości ludzi, którzy widzą przegrywa dynamiczniaka, aż słyszysz jak w mózgu zgrzytają te przetwarzane procesy myślowe XD
@sugmadig: Ja to bym się nie przejmował czy ma czy nie, póki to zaproszenie na koleżeńskie picie herbatki to co za różnica, nie proponujesz jej seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°). A w razie czego to odmówi. A co do oswojenia to rozumiem, choć według mnie jak się poczuła komfortowo to by się zgodziła, tak jak @shadow_hunter rzekł. Ewentualnie spotkać ją jeszcze kilka razy i wtedy ( ͡
Gadałem sobie dzisiaj ze starą znajomą na fejsie i mi powiedziała, że jak byłem wyluzowany, w tzw. in the zone, to byłem mega atrakcyjny bo miałem błyskotliwy humor. Powiedziała mi, że się we mnie podkochiwała. I kilka jej koleżanek też.
Nigdy o tym nie wiedziałem bo przez autyzm nie potrafiłem tego dostrzec.
Powiedziała mi, że byłem pociągająco inteligentny ale jednocześnie głupi jak but ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także
@sugmadig: w ogóle cringee, kobieta chce się dostać na klatkę a tam klatkę obok typ też wraca do mieszkania ale ją zauważył i nagle zmienił plany i już #!$%@? leci z jęzorem zapytać czy ona też tu mieszka XDD ciekawe którym z kolei facetem tego dnia byłeś