Wpis z mikrobloga

Zanim zacząłem śledzić ten proces, postrzegałem to jako sprawę między Johnnym Deppem a Amber Heard. Tyle wiedziałem.
Teraz powoli wyłania się pełny obraz sytuacji - znajomkowie Amber i część jej rodziny żyli sobie za darmo w mieszkaniach Deppa, jak pasożyty, i nie mieli żadnego problemu z jego nałogami czy rzekomym biciem.
.
.
.
Do momentu jak skończył z Amber i ich wszystkich stamtąd #!$%@?ł xD Wtedy się dopiero na niego skrzyknęli. Każdy jeden zaznacza, że Johnny był przezajebisty, hojny, same superlatywy. Żeby nie było, że mają jakąś urazę za to - co to to nie! :D Przecież to jest jakiś festiwal żenady :D Wśród tych kilku świadków/znajomków Amber m.in. już dwóch transów. Ogólnie hmm "oryginalni" ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#johnnydepp
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KeyserSoze87: @kr0l_szamanow:

Generalnie zeznania jej znajomych są warte tyle co mój poranny balas spuszczony w kiblu


Jeśli sama oskarżona nie jest wiarygodna, zmienia zeznania, gubi się, aktorzy, nie odpowiada bezpośrednio na pytania, a znaczna większość jej historii jest podważana poprzez zdjęcia, nagrania itp. to, w jaki sposób Jury ma wziąć na poważnie zeznania jej świadków którzy jak sami twierdzą, nigdy na własne oczy nie widzieli by Johnny zaatakował
Sercio - @KeyserSoze87: @kr0l_szamanow: 

 Generalnie zeznania jej znajomych są wart...

źródło: comment_1652915608Ougm63xnMfNN8b9u1IwtQ9.gif

Pobierz
  • Odpowiedz