Wpis z mikrobloga

Szukam tabletu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Musi pójść Adobe (Photoshop, Ilustrator, Lightroom) i to tyle w sumie z moich preferencji. Pracuje na Windowsie, kom zaraz wymieniam na srajfona.
Iść w iPada czy jakiegoś mi polecicie?

#tablet #tablety #grafika #grafikakomputerowa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@z--x: właśnie tak czytam teraz, że okrojone fest ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale i tak to lepsze niż nic, a chcę się trochę uwolnić od biurka, móc sobie pojechać do parku i popracować/porysować itp. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lunaria: Z mojego rozeznania wynika, że tak na prawde nie ma sensownej alternatywy dla iPada. To po prostu działa. Wszelkie andki IMO odpadają. Wacom Cintiq pod Windowsem jest nieporęczny i moim zdaniem działa ociężale. Możesz zakręcić się wokół aplikacji Affinity na iPada.
  • Odpowiedz
@kajtom: kocham mojego cintiqa, ale to dla mnie coś kompletnie innego, ten jest przyspawany do PC i ma zostać na biurku, tablet graficzny a tablet to też dla mnie dwa różne produkty. Na wyjeździe na którym musiałabym popracować wolę wziąć laptopa+tablet (lub sam tablet). Ech, wszyscy illu z neta których obserwują korzystają z ipada, zaś znajoma graficzka teraz wzięła huawei i mówi, że nie rozumie czemu biorą ipady, także mam
  • Odpowiedz