Wpis z mikrobloga

ps. Mirki jak robicie wersję stronek na smarfonika? ile to trwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakiś koszmar żeby to wszystko ustawić

nie da się skrócić adresu gotowej już stronki z fajną nazwą, ALE pamietacie jakieś AKTUALNE domeny do aliasów..?

prv tylko 30 dni teraz bez reklam:-( nie pamiętam już jakie tam były, coś z Białegostoku jakaś chyba firma była lepsza..

ale lipa..


#komputery #programowanie #it #pytanie #technologia #internet
#informatyka
  • 17
  • Odpowiedz
@Zerero: ale mam stronkę na smarfona ze specjalnych cudo aplikacji z wix chodzi tylko o samo przekierunkowanie do PL na domową stronkę.. to nie dla mnie a jest opłacone na wix, tylko niestety nie da się tam dać całości linka bez odnosnika "/" zas strona ma chodzic miedzy smarfonami żeby było prościej

prv.pl nie jest koszmarem ale myślałem że jest coś lepsz

nie mogę wykupować bo chodzi też o anonimowość
  • Odpowiedz
@gunsiarz: super dzieki za zainteresowanie, ale żaden alias nie będzie nie tylko darmowy ale miał sensu jak nie masz na danym portalu hostingu..

Chyba jednak po licznych przemyśleniach tego się nie ominie, a cały dzień spędziłem na szukaniu co aktualne zostaje prv.pl klasyka ale bez reklam z miesiąc

mydevil czy coś z Białegostoku w ogóle nie ma aliasu automatycznego, tym bardziej na smarfona

jeszcze coś było, ale też nie działało
  • Odpowiedz