Wpis z mikrobloga

Wszystkie to jedno gowno i się rozsypie. (Mam z BRW) Droższe niby dłużej wytrzyma ale raczej nie licz na dziesięciolecia. Bardziej polecam stolarza i długi okres oczekiwania ale to wytrzyma wtedy lata . Niestety biedny zawsze traci
Mamuśka ma od stolarza i po 10 latach wyglada jak nowka.


@X4n01: Kwestia wyglądu to kwestia jak kto dba i jak używa
@Deska_o0: Nie wyjdzie. Wyjdzie drożej, dużo drożej

Jednak w końcowym efekcie w mojej ocenie najważniejszy jest montaż, on decyduje o końcowym efekcie.
@1950M: Nie do końca. I tu i tu jest płyta laminowana, jednak np w BRW parę lat temu (nie wiem jak teraz) standardem na korpusy
Wyjdzie drożej, dużo drożej


@marcel_pijak: jeżeli liczysz 1:1 to zdecydowanie, ale jak wspominałem od stolarza przeżyje że dwa albo i trzy komplety z sieciowek, a po wymianie samych frontów masz zupełnie nową kuchnie więc przeżyje kolejne dwa badziewia z marketu, chytry dwa razy traci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maciekXDDD: składam meble, casto ma całkiem spoko. Właśnie skończyłem w poniedziałek jedna :-)
Meble przyzwoitej jakości, osprzęt też, prędzej ci się znudzi niż rozpadnie. Ikea ma na blumie, casto nie wiem, jakieś elememty z hetticha rozpoznaje. Ale teraz już nie ma wg mnie aż takiej różnicy że tanszy osprzęt bardzo odbiega od tego droższego w typowych elementach bo o jakichś cudach typu magic cornery czy elektryczne wysuwanie szuflad to się nie