Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#android #xiaomi #mi8pro
Co teraz zrobić jak Xiaomi przestał wspierać Mi8 z aktualizacjami bezpieczeństwa? Czy telefon jest już fest podatny na ataki? Czas zmienić telefon czy mogę go jeszcze używać?
  • 10
@Solitary_Man Jak ludzie mogą używać takich smartfonów bez aktualnych zabezpieczeń. OP już ma zainstalowanego pegazusa, teraz pis wie, że kazał starej nagotować pierogów na obiad
@Rynia przejmować się możesz ale pamiętaj że nasza władza korzysta z poczty na domenie wp albo Onet a z telefonami to różnie bywa tez. :p trochę głupio wydawać tysiąc złotych lub więcej bo telefon nie ma jakieś latki co wykorzystanie luki jest jak wygranie w totka
Czy telefon jest już fest podatny na ataki?


@Rynia: Jest jak najbardziej, ale służby nie będą atakować kogokolwiek kto ma telefon Xiaomi bo wiadomo, że jest biedakiem i/lub osobą która nic nie znaczy (nie jest politykiem czy prezesem spółki giełdowej), bo inaczej byłby posiadaczem iPhone'a.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rynia: musiałbyś mieć ten telefon co godzinę aktualizowany, jak ktoś będzie chciał zrobic włam to j tak to zrobi, co nie zmienia faktu że aktualizacje są ważne. Najważniejszy i tak jest zdrowy rozsądek bo raczej nie jesteś w kręgu osób na które ktoś poluje :)