Wpis z mikrobloga

Jak byłam małą dziewczynką dostałam na prezent małe jajko, które wciągu trzech dni od włożenia do wody pękało. W środku ukazywał się dinozaur, który powiększał się w miarę nasiąkania wodą.

Bardzo mi się to spodobało, ale było dość drogie i rodzice nie chcieli mi więcej kupić. Dziś jako 24 letnia kobieta spotkałam na półce sklepowej coś takiego.
No i postanowiłam raz jeszcze zaserować sobie tę przyjemność oczekiwania. ( ͡º ͜ʖ͡º)


#dziecinstwo #niespodzianka #jednorozce #kiedystobylo
MojaPieknaRoslineczko - Jak byłam małą dziewczynką dostałam na prezent małe jajko, kt...

źródło: comment_16528186812uG9rY8F2Mpz4TvL1fcI9k.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@nie_mowie_po_kociemu aktualizacja! Słabo, bo już po jednej nocy jest wykluty. Myślałam, że zajmie to więcej czasu i będę mogła być świadkiem i to obserwować. No ale trudno. Plus jest taki, że jest całkiem uroczy i że można go sobie faktycznie gdzieś położyć i nie szpecić.
Zostawiam go jeszcze w wodzie na cały dzień, żeby zobaczyć czy może urośnie trochę jeszcze :D
MojaPieknaRoslineczko - @niemowiepo_kociemu aktualizacja! Słabo, bo już po jednej noc...

źródło: comment_16528597846zHtx39Mszj4rr1Lqr8bPX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Reezu biedronkowe mam 4 z jednorożcami. Te rossmannowskie są za drogie i szkoda mi kasy na nie. Ale dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MojaPieknaRoslineczko: Raz zaszalałem z Rossmanowymi bo były na promocji fajnej, na prawie jedno i to samo wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz