Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sprawa jest taka. Mam samochód z LPG. Przełącznik mi przestał działać. Tzn no nic nie mogę z nim zrobić. Ani diody się nie świecą ani nie mogę przełączać się z gazu na benzynę i ns odwrót. Stało się tak po tym jak podczas jazdy kilka razy usłyszałem taki "pstryk". Zazwyczaj go słychać parę sekund zanim samochód się przełączy na gaz. No tylko problem jest taki że on podczas jazdy tak sobie pstrykał co jakiś czas. Postanowiłem że jak dojadę parę km na miejsce to go zgasze i odpalę po chwili i zobaczę czy będzie tak samo. Tylko że no wlansie teraz wcale się nie przełącza xDD Co zrobić mirki?

#samochod #samochody #kiciochpyta #motoryzacja
  • 13
  • Odpowiedz
najpierw chciałem się poradzić bo jeśli to coś łatwego do naprawy to sam to zrobię


@OZIMONSTER: Nie napisałeś nawet jaka to instalka, jaki komputer. Jak bezpiecznik wywalił to też raczej nie bez powodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OZIMONSTER: sprawdź klemy od akumulatora czy dobrze dokręcone bo miałem podobnie tylko u mnie się załączał i wyłączał i tak non stop i się okazało że właśnie te zaciski od akumulatora były luźno
  • Odpowiedz
@OZIMONSTER: sprawdź tak jak mówią klemy i bezpiecznik ale i zwróć uwagę czy są doprowadzone oba kabelki do zasilania instalacji lpg, jeśli są to sprawdź jak się trzymają, u mohego brata się okazało że co prawda bezpiecznik był cały, ale ktoś wziął to gniazdo na bezpiecznik po prostu z obu stron poskręcał na kabelkach zamiast zrobić porządnie i się odczepiło, więc jeśli masz na tym kabelku izolację to szarpnij delikatnie i
  • Odpowiedz