Wpis z mikrobloga

Odnośnie najnowszego odcinka na playerze zauważyłem kilka ciekawych rzeczy, któych nikt nie poruszył:
1. Gdy Domi i Marika otrzymały list wieczorem to z pokoju przybiegli Jay i Eliza - rozbawiła mnie sytuacja z tego względu że Jay przy czytaniu listu był w bokserkach, a potem śmiał się z Grześkiem Skoczkiem i Zdzirem, a ten ostatni podciągał mu koszulę do góry :)
2. W kuchni gdy Kapsel rozmawiał z Oliwką jest mega obrzydliwa scenka (sorki jeśli ktoś je obiad właśnie) - Oliwka wyjadała jakiś sos z talerza maczając w nim długie paznokcie, a potem je oblizuje.
3. Wika pyta Oliwki czy się zakochała w Zdzirze - odpowiedź NIE. Wika dopytuje czy chociaż zauroczyła się - odpowiedź: NIE.
#hotelparadise
  • 13
@kipman1: buahaha niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy palców nie oblizał ;-) a co do wyznan, to sorry co to za pytanie jak w gimnazjum: a zakochałaś się w towarzystwie zainteresowanego? Oliwia już nieraz pokazała że jest skryta i nie rozmawia o uczuciach in public. Chciałbyś żeby koleżanka była świadkiem Twoich wyznań? Wiem zaraz napiszesz że to kamery, telewizja, miliony ludzi to ogląda, ale może jednak dla niej w tamtym
@Lolek1011: w moim odczuciu nie odpowiedziała do końca szczerze ze względu na Kube. Biorąc pod uwagę to, co on mówił o swoim podejściu na tamten moment. Sam na sam z Wiktorią ta rozmowa mogła wyglądać inaczej. Bardziej coś w stylu nie wiem, ciągnie mnie do niego itp.
@Luska_02: @Lolek1011 - ja nie napisałem swojego zdania na ten temat - po prostu poruszyłem rzeczy których nie poruszono na forum - Oliwka na setce też nie określiła czy coś czuje do Kuby - ja wierzę że coś czuje, być może sama nie jest w stanie tego nazwać - jeden kit, napisałem co powiedziała Wice, gdy ta się spytała i tyle. Domyślam się że z Kubą na osobności też pewnie nie
@Luska_02: sorki, zabiegany dzień mam - też mi się tak wydaje że mogła nie być szczera przy Zdzirze, szczególnie jeśli z nim poważnie nie udało jej się porozmawiać. Ja mocno sugeruję się setką na której nic niekawego nie powiedziała w tym temacie, zatem zakładam że ze Zdzirem nie rozmawiała.