Wpis z mikrobloga

Siema Mirki

W odniesieniu do moich poprzednich wpisow jest progres!!! #wychodzimyzprzegrywu

Od czasu do czasu gadam z ta koleżanka, pomagam jej w sprawach szkolnych, pozyczam zadanko...

Mam w planie całkowicie wyjść z przegrywu i być z nią w związku do czasu studniówki

Zamierzam kupić jej róże/tulipany ewentualnie złożyć z origami dać jej i wprost powiedzieć co do niej czuję. (bez świadków żeby nie wyjść na cuckolda przy jej koleżankach) I tak będą żałowały ze ma takiego chada a one nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Co sądzicie o tym? Trzymajcie za mnie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#licbaza
  • 13
  • Odpowiedz
@V3niVidiVici: taguj to gówno # przegryw #!$%@?

PS. Jak to przeczytałem:

Zamierzam kupić jej róże/tulipany ewentualnie złożyć z origami dać jej i wprost powiedzieć co do niej czuję. (bez świadków żeby nie wyjść na cuckolda przy jej koleżankach) I tak będą żałowały ze ma takiego chada a one nie

To poczułem ciarki zażenowania na plecach

PS2. Pomaganie w szkole/pracy nie czyni z ciebie atrakcyjnego
  • Odpowiedz
@V3niVidiVici: A nie lepiej po prostu złapać za rękę? Pamiętaj, że ona może mieć też problem z okazaniem uczucia : ). Złap za rękę na spacerze, najwyżej Cie oleje, a Ty nie skukoldzisz, no i można z tego łatwo wybrnąć : ) . Powodzonka! : )
  • Odpowiedz
@V3niVidiVici: Życie jest zbyt krótkie. Od razu z tulipanami wręcz jej pierścionek zaręczynowy i zaprezentuj obrączki ślubne wraz z teczką niezbędnych dokumentów do urzędu stanu cywilnego i paczką z zaproszeniami dla rodziny na uroczystość zaślubin – jej też możesz wydrukować, niech już rozdaje, w końcu to już w tym miesiącu. Po skończonej rozmowie możecie już rozważyć oferty banków pod kredyt hipoteczny i zarezerwować sobie fajne mieszkanko. Warto już na przyszłość wybrać
  • Odpowiedz
@V3niVidiVici: takim zachowaniem imo wejdziesz tylko do frend zone i ze związku będą nici. Jak się za szybko uzewnętrznisz i zaczniesz mówić o uczuciach to też będzie lipa i najpewniej cię oleje. Ja bym sugerował komplementować koleżankę, szczególnie komplementy dotyczące wyglądu, ubioru, z czasem jakieś dwuznaczne żarciki (ale w granicach dobrego smaku), tak żeby poczuła, że jesteś nią zainteresowany w "ten" sposób. Wtedy będziesz mógł wejść w związek oparty na pożądaniu
  • Odpowiedz
Zamierzam kupić jej róże/tulipany ewentualnie złożyć z origami dać jej i wprost powiedzieć co do niej czuję


@V3niVidiVici: co?
Złap w pół i wytarmoś jak Reksio szynkę.
  • Odpowiedz