Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@fra234 w system wbite są auta pracowników narazie. Dużo jeździ tu kurierów i innych kierowców i oni muszą pobierać bilety
  • Odpowiedz
  • 1
@wiatrodewsi mądra i sensowna odpowiedź. Dzięki za Twoje zdanie i w sumie może i masz rację. Robota nie trudna a wpada normalne sianko tylko godzin dużo i też trochę oszukują pracownkka wg mnie chyba że 4 brygadowka tak działa
  • Odpowiedz
@hvshv: No ja zarabiam 50zł netto/h ale nawet nie wiesz co muszę umieć, z kim i w jakim języku się użerać i jaką mam odpowiedzialność. No i jak wychodzę z pracy, to mózg mi się nie zeruje i praktycznie całą dobę o tej pracy chcąc nie chcąc myślę.
  • Odpowiedz
@apee: Kurcze. Kiedyś myślałem, by poszukać takiej niewymagającej pracy i pisać po nocy traktaty metafizyczne. Ale wbrew wyobrażeniom na wykopie filozofowie radzą sobie finansowo nienajgorzej. Trudno byłoby mi rzucić pracę, w której zarabiam ponad dwukrotność... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Najbardziej stabilny psychicznie byłem, kiedy pracowałem na ochronie. Spoko robotka dla kogoś, kto nie jest wykopkiem programistą 40k( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
3,860 do ręki


@Xela: Wydaje się spoko, żona tyle w urzędzie zarabia z wszystkimi premiami, ale patrząc, że to jest 240 h, czyli 168 + 72 nadgodzin (150%), to wychodzi ledwie 1800-1900 na rękę za etat, czyli o 500 zł mniej niż minimalna.
  • Odpowiedz