Wpis z mikrobloga

Mirki, całe swoje zawodowe życie działałem w handlu, ale bez udziału internetu, zawsze bezpośredni kontakt z klientem i byłem w tym skuteczny. Niestety (dla mnie), czasy się zmieniły i muszę zacząć myśleć o aktywności sprzedażowej w internecie, a tu niestety moje doświadczenie ogranicza się do sprzedaży kosiarki na OLX ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem że sporo z Was działa w #ecommerce, w związku z tym mam pytanie czy na potrzeby własnego biznesu warto uczyć się od podstaw pozycjonowania, google ads, reklamy na fejsie, czy lepiej od razu to zlecić komuś kto w tym siedzi? Myślałem o kursie Lexy, #kursykonika, kurs google.

#marketinginternetowy #seo #pozycjonowanie
  • 8
@wojakszwejk86 ktoś tam wyżej napisał i potwierdzę, żebyś zapoznał się z podstawami. Co to znaczy podstawy. Chodzi mi o to żebyś nauczył się jak maksymalnie w zgodzie z Google robić opisy produktów, opisy kategorii, wykorzystywać grafiki na sklepie, czy planować hierarchię kategorii. Reklamy Google też są dosyć łatwą opcja, ale czasochłonną - trzeba siedzieć, analizować, rozdrabniać reklamy, testować, itd. Jeżeli masz czas to spoko ale jak nie masz to zwyczajnie oddeleguj to