Wpis z mikrobloga

I kolejne rowery #!$%@? we Wrocławiu, tym razem ziomkowi: osiedle nowe zerniki, sprzet: biały romet orkan, damski, praktycznie nowy, pod rama pomaranczowa apteczka, lampki standardowe, drugi to srebrny, stary bulls, z cech charakterystycznych to pneumatyczne vbrake i brak korka w przedim amortyzatorze od spodu (przez co praktycznie nie dzialal, caly olej wyciekl, zaslebiony zakretka od pasty do zebow), na kierownicy zielona saszeta.
Zdjec niestety brak, ale do rometa sa dokumenty z numerem seryjnym etc. Moze sie komus cos gdzies rzuci w oczy...
Lapy ucinac przy samej dupie.
#rower #wroclaw #zlodzieje #policja
  • 30
  • Odpowiedz
@ChempyTuj: komorka lokatorska, akurat niczym nie byly spiete bo uzywane na codzien. Ktos wszedl do klatki/garazu, wylamal drzwi do pomieszczen z komorkami lokatorskimi a potem do samej komorki...
  • Odpowiedz
@styroslaw ja pare lat temu miałem podobnie, ktos się włamał do rowerowni którą miałem na klatce i po rowerze. Rok temu żonie zawinęli też rower który był przypięty przy stojaku na zamkniętym osiedlu :/

Ktoś wie co oni z tymi rowerami robią


@Jarasznikos: Podobno ter rowery jeszcze tego samego dnia trafiają na bazar/targ i czesto sa sprzedawane za grosze, bo ci co je kradną to potrzebują doraźnie na alkohol czy narkotyki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarasznikos: @styroslaw: na Podkarpaciu będąc u znajomych, widziałem coś czego nie widziałem nigdzie na zachodzie Polski ani u siebie w Niemczech. A mianowicie sklepy z używanymi rowerami( ͡º ͜ʖ͡º)

Z Niemiec całe busy wywożą.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: ale ty wiesz, że od lat funkcjonują komisy rowerowe, a wiele sklepów rowerowych oprócz nówek właśnie też i taką działalnośc prowadzi? Wracaj "do siebie" do Niemiec.
  • Odpowiedz