Wpis z mikrobloga

Hej rowerowe mireczki i mirabelki. Szukam sensownego zegarka na rower. Zależy mi na pomiarze pulsu, dobrym śledzeniu trasy i integracji ze Strava. Mam obecnie xiaomi mi watch i byłby nawet spoko (szczególnie za ta cenę) gdyby nie ciagle błędy aplikacji na iOS.. ma na pewno jeden duzy plus jakim jest bateria trzymająca 3 tygodnie na luzie.. No ale szukam czegoś stabilniejszego. Możecie coś polecić z doświadczenia? Budżet raczej nie chciałbym przekroczyć 1k pln ale całkiem tego nie wykluczam:) #rower #elektronika #zegarki
  • 8
@stefan71: szukaj czegos, co zamocujesz na kierownicy. Zerkanie na zegarek na nadgarstku jadac rowerm, to najgorsze co moze byc.
No i jak ktos wyzej napisal, jesli bawisz sie w jakis podjazdy, trening interwalowy itp itd, to pasek na klate to must have.
Szukaj tez czegos co wspiera live segements ze stravy, bardzo fajna opcja, zeby wiedziec czy wlasnie jakiegos PR nie pobijasz :)

A tak co nie wybierzesz bedzie ok, pytanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A tak co nie wybierzesz bedzie ok, pytanie tylko czy chcesz go nosic na codzien i co jeszcze powinien miec.


@PurpleHaze: Myślę że kwestia przyzwyczajenia. Ja wolę nosić zegarek na nadgarstku. Swoją drogą porzuciłem swoje zegarki na rzecz Garmina. Nie mogę przecież odpuścić liczenia kroków ( ͡° ͜ʖ ͡°)