Wpis z mikrobloga

TVN powinien Karolinie odszkodowanie wypłacić XD ona wcześniej w relacji z Kasprem była chillowa, a wracając po nieobecności i zaczęła zachowywać się jak szarańcza - produkcja musiała ją nakręcić. To niemożliwe, żeby sama stwierdziła, że Kasper będzie na nią czekał jak Krystian na Baśkę :/ i nie dość, że się poniżyła to jeszcze ten idiota był szczery i cwany tylko na forum, a jak prosiła go tyle razy o szczerość i, żeby jej powiedział na czym stoi to było Karooo Karoooo ja nie wiem. Wg mnie strasznie chamsko się zachował. Co nie zmieni faktu, że przejście ze sceny jak El Dursi ją zapytała co sądzi o tym, że sprawa sama się rozwiązała, do setki jak płacze była dla mnie jak z the office XD mega zabawna.
#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
@alabamaworley: serio uważasz, że on jej od początku jej powrotu nie dawał znaków, że nic z nią nie chce? Już chyba pierwszej nocy mówił jej, że nie i woli być z Dominiką XD To samo powiedział Wiktorii, że on nie wie czy czegokolwiek chce z nią i jakoś ona zrozumiała i nie rzucała się na niego
  • Odpowiedz
@hannahm0ntana: Totalnie dawał, zgadzam się, ale nigdy dosadnie. Tzn. ona jest trochę średnio kumata, a mu brakowało jaj, żeby powiedzieć, żeby po prostu do niego nie podchodziła. + miał do niej chamskie odzywki, mówił, że nie chce jej pocałować itd., po czym dał jej serduszko. No po co XD
  • Odpowiedz
@alabamaworley: @iloneczka_195: średnio kumata to raz, a dwa, że jest tak zapatrzona w siebie, że nie dowierzała, że ktoś może jej nie chcieć. Dobra lekcja pokory dla niej. Mam nadzieje, że w prawdziwym życiu już nie będzie odstawiała takich cyrków i nie będzie wmawiała chłopkom, że chcą ją pocałować, gdy oni w ogóle o tym nawet nie myślą :)
  • Odpowiedz
@hannahm0ntana: Zagalopowała się. Myślała, że jest najładniejsza i najmądrzejsza, że może sobie przebierać w chłopakach w nieskończoność, a tu przyszły nowe, fajne i przede wszystkim jest z nimi o czym rozmawiać i nagle szok. Ładne oczy to nie wszystko xd
  • Odpowiedz
@iloneczka_195: No i pierwszej nocy pokazał jej, że już nie są na tym samym etapie, a ona dopiero po 3 dniach robienia z siebie idiotki to zrozumiała. Serio po co pchać się tam gdzie nas nie chcą? Potem się rozpłakać i zrzucić winę na kogoś innego, dżizas, ale widzowie HP to jednak chorągiewki
  • Odpowiedz
@hannahm0ntana: nie powiedział jej wprost na powaznie a ona byla tak zaslepiona ze serio tego nie widziala chyba. My wszyscy widzielismy i juz od kilku odcinkow ogladalismy ten festiwal cringu i jej tez na pewno sie to zle oglada tym bardziej ze juz w programie sobie uswiadomila swoje ponizenie
  • Odpowiedz