Wpis z mikrobloga

@CiroDiMarzio1337: najlepsze jest to, że ja mam już 27 lat. Jestem z rocznika 1995.Tyle, że wyglądam na kilka lat młodszego. Mam wygląd chłopaka a nie mężczyzny. Ludzie dają mi zazwyczaj około 22 lat xd Ona jest chyba jakaś inna niż inne 15-19 latki bo co ciekawe przyznalem się jej, że mam 27 lat a ona na to nic. Normalnie dalej chciała gadać. Inne takie młódki raczej chyba uciekają od tyle starszych
@bubr32: @CiroDiMarzio1337 Mirki, nie zrobię tak na pewno. Po pierwsze ona naprawdę nie jest jak przeciętna 15 latka bo nie ma żadnego siana w głowie. Bardzo ciekawie się z nią rozmawia i jest o czym rozmawiać. Może ja z kolei nie jestem zbyt dojrzały jak na swój wiek. Po drugie dziewczyna nie ma matki i mocno mi jej szkoda bo z kolei ja się wychowywałem bez ojca . Tyle, że w
@bubr32: ja mam wrażenie że ona szuka kogoś kto z nią będzie przebywał sporo czasu i ją wszędzie zabierał. Ona nie ma matki. Dziewczyna jest spokojna. Poza tym ja juz jestem w niej zauroczony więc, gdybym teraz dalej utrzymywal znajomość to już jej nie zostawie. Zastanowię się co dalej. Nie będę jej mógł przedstawić swojej rodzinie bo im się to zapewne nie spodoba
@bubr32: spoko. Ogólnie jaki procent powodzenia dajesz takiemu ewentualnemu związkowi 27 latka z 15 latką w założeniu że ona jest dojrzalsza niż przecietna 15 latka a on ją traktuje poważnie i mu zależy na niej?