Wpis z mikrobloga

Mimo wszystko mam większą bekę z tych Panów niż np z Olejnika, Nitro, Wardegi, Rafonixa.

Alan Alanik Kwieciński : "zawodowiec" który trenuje 15 lat sztuki walki i przegrywa z amatorami trenującymi parę miesięcy.

Marcin Malczynski : Zabijaka, purpurowe pasy. Już nie freak jeszcze nie zawodowiec, dostał na #!$%@? nie wyprowadzając żadnego ciosu.

Arkadiusz Tancula : cel KSW, w walce z Muranem prawie wyzianal ducha. Prędzej Muran zawalczy w KSW niż on. Leci po pasy dwóch kategorii Fame.
#famemma
Bekabeka82 - Mimo wszystko mam większą bekę z tych Panów niż np z Olejnika, Nitro, Wa...

źródło: comment_16526152942nFqzo2uyyvz3irKuOaIu2.jpg

Pobierz
  • 2
@Bekabeka82: człowieku przecież tańcula po tej walce leżał prawie 2 tygodnie w szpitalu pod dializą bo mu obie nerki siadły, ciekaw jestem ilu zawodowców by sie trzymało na nogach kiedy przy takim wysiłku i obciążeniu organizmu twoje nerki by ledwo zipiały, to tylko pokazuje poziom wojownika murańskiego który nie mógł znokautować gościa który nie miał siły gardy trzymać. Większość walk tańculi wyglada bardziej profesjonalnie niż freakowo, kolejny odklejus wykopowy byleby sie