Wpis z mikrobloga

Z ciekawości jak w obecnej tibii wygląda balans Axe club sword? Wiem że dodali bronie z żywiołami i z tego co tag czytałem widzę miecze mają pełno żywiołów. Czy wybierając Axe bądź club będę mocno w plecy na tle sworda? Powiedzmy od 8 do 250 lvl mocno odczuje to?
#tibia
  • 8
  • Odpowiedz
@kopytnekopytko: nie odczujesz. Axe bardzo dobre. Club najtańszy jeśli chodzi o soule [soulmaimer, soulcrusher] i chyba wychodzi najlepiej na endgame:

https://www.youtube.com/watch?v=LzxVoMRRnKo

Wszystko jest mniej więcej takie samo. Zależy już od preferencji. Do 250 może taniej jest swordem, bo masz winterblade/summerblade/gnome sword/tagralt blade czyli lód, ogień, energia, ziemia bardzo tanie. Inne opcje tez mają żywioły. Kiedys to sprawdzałem to praktycznie każdy zywioł ma każda opcja, ale to już zalezy od kwoty i
  • Odpowiedz
@kopytnekopytko: Najlepsze axe, mają najwiecej pkt ataku, na każdym żywiole masz praktycznie top atak przy w sumie nie najwyższej cenie. Potem cluby, tanie jak wspomniał kolega wyżej, macka od śmierci tylko słabsza w porównaniu do mieczy i toporów. Najgorsze i w najdrozsze swordy, summerblad/winterblade #!$%@? ilości ataku a ich odpowiedniki dwuręczne mega drogie, ale mają najwiecej pkt ataku. Od energi masz gowniany gnome sword i potem nic.
  • Odpowiedz