Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#mirabelkopomusz Mam problem z podkładem. Ten którego używam bardzo się wałkuje na całej twarzy z czego robią się takie nieestetyczne kluchy, albo innego dnia się waży też na całej twarzy. Znacie może jakiś dobry podkład z którym raczej ciężko o takie problemy? Myślałam o marce bourjois, ich podkłady mają dobre opinie, obecnie używam podkładu marki lirene.
#kosmetyki
  • 5
@Yssuna z drogeryjnych bourjois jest spoko, mi się fajnie sprawdza większość lekkich podkładów z eveline, revlon też mi podchodzi. Ale to zależy jaką masz cerę i jak mocnego krycia szukasz
@Yssuna: a czego używasz pod podkład? Może to wina kremu/serum czy coś? Wtedy wystarczy albo zmienić trochę pielęgnację, albo kupić bazę i na to nakładać podkład.

Sama nie używam już podkładu, więc z autopsji nic z nowości nie polecę. Ale koleżanka używa Eveline better than perfect i podobno spoko, na buzi wygląda ładnie, raczej lżejszy jest, w Internecie też ma spoko oceny, no i jest dosyć budżetowy. Jak kiedyś używałam to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LetticeDeVries: przed makijażem nakładam serum z witaminą C i potem krem z filtrem spf 50, czekam aż się wchlonie i wtedy daje podkład, skórę zluszczam raz w tygodniu. Spróbuję jakiejś zmiany w podkładzie jeśli to nie pomoże to będę szukała co złego robię w pielęgnacji.
@Yssuna: to nawet nie chodzi, że coś złego... Właśnie część filtrów ma ten mankament, że się rolują w połączeniu z innym produktem czy nawet nie wiem, z powodu złych warunków atmosferycznych xD serio, też mam taki jeden krem, który jednego dnia nakładam i jest git, a innego cały mi schodzi z twarzy przy byle dotknięciu. Więc może to tego kwestia, dlatego ja używam dwóch filtrów - jednego pewniaka, a drugiego jak