Wpis z mikrobloga

@Matemit: podpinam się pod pytanie, czy ktoś zna dobre marki ubrań? (t-shirty głównie) chodzi o 100% bawełny wysokiej jakości, szyte najlepiej w PL. Ubrania mogą nawet być bez brandu czy naszywek
  • Odpowiedz
A dopowiem - nie chodzi mi o jakieś marki typu ciuchy dla robotników czy jakieś sportowe no-name. Tylko o coś, co podchodzi pod streatwear albo mode męską/damską.
  • Odpowiedz
An Appendage - w porownaniu do innych polskich "instagramowych" mareczek maja calkiem fajnej jakosci ciuchy w stosunku do ceny. Z kolei polecane misbhv przez wykopka wyżej to #!$%@? żart, jakość jest marna a grafiki #!$%@? z internetu xD
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: a prosze bardzo, pare sie znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°):
https://www.reddit.com/r/aphextwin/comments/ixkcpm/soomisbhv_stole_aphex_twin_logo/ (Tutaj nie jest to opisane, ale oplacili autora po tym jak szmabo #!$%@?)
https://fashionbiznes.pl/klamstwa-misbhv/
https://www.vox.com/2018/4/27/17281022/fashion-brands-knockoffs-copyright-stolen-designs-old-navy-zara-h-and-m

Dodatkowo wyplynelo jeszcze pare innych spraw, np że misbhv bylo w trakcie kupowania grafik od artystów - robili ciuchy z tymi grafikami i nagle nie placili niczego tym artystom, ludzie na grupkach streetwerowych to rozchulali, nie chce mi sie az
  • Odpowiedz
@Matemit: phenotype, hazel, cleant. Ale niestety mi jakoś polskie marki nie podchodzą(oczywiście czasami zdarzą się jakieś fajne kolekcje)
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: No nikt ich nie pozwal z czego co wiem, głównie dlatego ze po wyjsciu takich informacji oplacali artystow + część wzorów brali z pinteresta/stocka więc pewnie do dzisiaj ludzie nie wiedzą że ich grafiki są używane XD
A co do jakości to miałem #!$%@? hoodie z 2015 ktore sluzylo mi 5 lat, nawet je reselnalem, a na itemie z 2021 po 4 miesiacach pojawil mi sie taki cracking ze szkoda
Adece - @GlebakurfaRutkowski_Patrol: No nikt ich nie pozwal z czego co wiem, głównie ...

źródło: comment_1652531734RsTl5aTlEVaMpoEjctv1Iq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No nikt ich nie pozwal z czego co wiem


@Adece: No to nie powielaj bzdur. Póki nie są skazani i nikt im nie udowodnił kradzieży to nie są winni kradzieży własności intelektualnej. Za każdą marką która odniosła sukces masz zawsze paru krzykaczy którzy próbują coś ugrać w mediach takim pierdzieleniem.

, głównie dlatego ze po wyjsciu takich informacji oplacali artystow + część wzorów brali z pinteresta/stocka więc pewnie do dzisiaj ludzie
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ehhhh, doslownie kazda osoba ktora wie cokolwiek o tej marce doskonale wie ze to przehypowane gówno i osoby ktore to kupuja to idioci tacy jak ty - #!$%@? z pinteresta i cyk 1.5k w kieszeni xDD I nie, nie oceniam to z perspektywy jednego itemku, a setek opinii jakie ludzie powyrabiali sobie na tej marce. Wiec beka z Ciebie ze kupujesz nisko jakosciowe gowno po zawyzonej cenie XD
  • Odpowiedz
Zapytaj na tagu, czy polecają jakieś fajne ciuszki
Chwilę później flamewar o jakąś stronkę z hipsterskimi ciuszkami z cenami kompletnie z czapy

W sumie, spodziewałem się tego ;d
  • Odpowiedz
@Adece appendage jest takie nudne jak flaki z olejem a te wzory to są dla jakiś 15 letnich alternatywek, chyba że się coś zmieniło, ale no każdy ma swoją opinię (obczajilem stronę, i okej są niektóre projekty są ok)
  • Odpowiedz