Wpis z mikrobloga

Mirasy mam problem, wydawało mi się że kiedys to bylo mozliwe a teraz nie dziala( ͡° ͜ʖ ͡°)

mianowicie chce ustawic na myszce spamowanie pod guzikiem manasa a na klawiaturze spam exura ico i dodatkowo klikanie exori gran/exori/min

no i problem jest taki ze w przypadku wduszenia na myszce manasa i wciskania czarow wszystko jest git i sie nie blokuje tylko spamuje sobie tego manasa dzieki czemu nie musze dusić go 20x zeby sie zaladować ale niestety w przypadku combinacji e ico+manas i spelle nie obsluguje spamu e ico co jest niewygodne, czy gra ktos tak ek albo ma wiedze zeby sie wypowiedziec ?
#tibia
  • 8
@grezzle: manas i exura są w oddzielnych grupach CD – nie blokują się wzajemnie – można je wywołać „na raz” czy też „prawie na raz”

@aphen: nie wiem czy to ograniczenie Tibii czy ogólnie systemu operacyjnego – ale faktycznie trzymanie na spam się nie uda

musisz jednak nauczyć CD i walić je „intuicyjnie”:
* co sekundę manas i exura
* co dwie sekundy ataki combo
@MacDada: jeszcze jedna sprawa poszedlem na sea serpenty 120 ek i niby nie mam jakiejs sytuacji podbramkowej ze deduwa ale jednak troche dymy mana/hp i gram bez imbue czy powinienem sie od razu pakowac w mana imbue czy nie warto bo imo bez tych mana imbue gra ekiem to troche lipa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aphen: zdecydowanie pakuj imbue:

* jak zaoan helmet to mana, jak demon helmet to mana i skill
* na prismatic armor hp
* na miecz – jak dwa sloty to mana i crit, jak trzy to dodatkowo hp

jakie poziomy? nawet same pierwsze porób – zobaczysz jak zupełnie inaczej się gra – im wyższe tym drożej, ale w pewnym momencie także się opłaca. na 200+ już tylko full trzecie poziomy i
@aphen: mam eka 130, pierwsze poziomy imbue robiłem już na gdzieś 80 – wychodzą tanio to warto

na co Ci 3 poziom hp jeśli i tak masz na tyle mało hp, że pierwszy czy drugi poziom robi wystarczającą robotę? strata kasy. no chyba, że wywalone, bo i tak pakujesz TCki i powergaming dzida.