Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Migmus: mam tak z pół roku, różnie bywa, czasem stoję pół dnia, czasem przez tydzień siedzę. Gdy zaczyna mnie boleć kręgosłup to zaczynam stać i pomaga, ale ogólnie dobrze wyrobić sobie nawyk regularnej zmiany pozycji
@Migmus: To nie tak, że nagle powinieneś pracować cały czas na stojąco. Biurko się przydaje, żeby sobie postać z godzinkę/dwie, potem posiedzieć i tak na zmianę. Biorąc pod uwagę, że stanie poprawia krążenie to i człowiek jest mniej "śpiący".

Nie wyobrażam sobie teraz siedzenia przy biurku "8h" bez możliwości zmiany pozycji.
@Migmus: polecam takie biurko zdecydowanie, właśnie dlatego, żeby sobie zmieniać pozycję co jakis czas.
Polecałbym tez żeby wziąć coś z pamięcią pozycji, zaoszczędziłem na tym i teraz żałuje ze muszę ręcznie ustawiać pozycje i zmieniać kilka razy aż będzie „idealnie” dopasowane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Migmus: brak informacji o mocy silnika, no i jeden silnik to tak sobie. Myślę że warto kupić większe ale to według uznania Twojego, na pewno rozsuwany stelaż jest mega przydatny
@czuczer: no właśnie ostatecznie poprosiłem o wersję bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bladykiel: tutaj też przecież mogę wymienić blat na lekko większy?
@Dirrack: większy mi się nawet nie zmieści za bardzo
@ale_typ: mały pokój niestety, jak będę się kiedyś przeprowadzać to i tak raczej kupię nowe z nowym stelażem, może jakaś eLka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Migmus: Jak wymienisz tylko blat a stelaż nie ma regulacji szerokości to będzie problem - blat nie będzie miał "wsparcia" i może np. się złamać pod ciężarem.
U siebie mam coś takiego: blat z allegro

Po 1.5-2 latach nie mogę złego słowa powiedzieć :)

Dodam jeszcze 1 poradę, sprawdź sobie na jakiej wysokości musisz mieć blat, żeby "stać" konfortowo - niektóre biurka mają zbyt niski poziom maksymalnego podniesienia.